10 šokiruojančių nuotraukų iš Černobylio apie tai, kaip gamta užkariauja civilizaciją

10 šokiruojančių nuotraukų iš Černobylio apie tai, kaip gamta užkariauja civilizaciją Įdomybės

Susidomėjimą 1986 m. Balandžio 26 d. Įvykusia atomine katastrofa Černobylyje šiemet paskatino penkių dalių angliškas amerikiečių serialas.

Tūkstančiai žmonių išvyko į Kijevo regioną pažiūrėti iš savo rankų, kas liko iš Pripiato ir Černobylio.Žmonių apleista teritorija prieš trisdešimt trejus metus virto nederlinga dykviete.Bet čia prasidėjo gamtos atgimimas, kuris iš civilizacijos užima vis daugiau žemės.

Taigi, pilki betono luitai pamažu apauga žaluma.Lėtai, bet užtikrintai medžiai sugeria apleistų teritorijų griuvėsius.Pašalinimo zonoje dabar gyvena daugiau nei šešios dešimtys skirtingų žinduolių rūšių.Čia galite rasti šernų, briedžių ir net lokį.Vilkų populiacija yra septynis kartus didesnė nei šalia esančiuose draustiniuose.

Trisdešimt kilometrų zona dabar yra didžiulis gamtos draustinis.Kad ir kaip baisiai tai skambėtų, avarija atominėje elektrinėje mums parodo tikrąjį žmogaus poveikį planetos aplinkai.

Pati branduolinė avarija pasirodė esanti mažiau žalinga vietinei ekosistemai nei kita žmogaus veikla.Žmonių palikta žemė tapo gamtos klestėjimo vieta.

Taip Pripyate atrodo telefono būdelė.

Iš šių paveikslėlių galite pamatyti, kaip gamta susigrąžina savo.

Garsioji lapė vardu Simonas.

Anksčiau ar vėliau visa tai kada nors nukris.

Bėgiai apaugę žole.

Pripjatas tampa gamtos rezervatu.

Ligoninės rūsyje vis dar saugoma ugniagesių, pirmųjų avarijos likvidatorių, uniforma.

Pripjatas 2019 m.

Net namuose jau yra medžių.

Taip atrodo autobusų stotis Černobylyje.Čia atvažiuodavo autobusai.

Reklama