10 svarių priežasčių, kodėl galima gyventi be partnerio ir būti laimingai

Žmonės

Kokie vienišos moters privalumai:

Tuo pat metu moterys, sąmoningai pageidavusios likti be partnerio, bent kažkokiam laikotarpiui, yra smerkiamos. Bet argi tai taip blogai?! Gyvenimas rodo, kad tame yra neabejotinų privalumų.

Mes perkrauti įvairiausios informacijos iš televizorių ekranų, informacinių agentūrų naujienų juostų, nuo bendravimo namie, darbe, transporte. Sustoti ir pabūti tyloje, išvalyti smegenis nuo nereikalingų „failų“ būna labai naudinga.

Yra laiko kūrybai.

Įkvėpimas, kaip ir tikri šedevrai, atsiranda vienatvėje. Nesvarbu, kas tai – nauja daina, paveikslas ar galvos plovimo priemonė. Ir tik paskui jie tampa pasauliniu paveldu.

Aiškėja suvokimas.

Skyrus laiko kokių nors įvykių analizei, savo norų realizacijai ar nerealizacijai, aiškėja suvokimas ir atsiranda samprotavimų aiškumas, aiškiau formuluojamos mintys.

Mažėja streso lygis.

Kai nėra lūkesčių, susijusių su išoriniais faktoriais, tai nėra ir nusivylimo, dingsta nerimas ir jaudulys.

Didėja našumas.

Susikoncentravimas užduoties atlikimas ir blaškančių faktorių nebuvimas  didina motyvaciją ir suteikia energijos antplūdį darbui.

Rengtis pagal savo skonį.

Galima visada apsivilkti tai, kas patinka ir su kuo patogu, nesižvalgant į kitų nuomones ir madingas tendencijas.

Žiūrėti mėgstamus filmus ir laidas.

Ne visada žmonių skoniai sutampa, todėl geriau dešimtą kartą eiti į kiną vienai žiūrėti mėgstamo filmo, nei vieną kartą pažiūrėti nesuprantamą sporto laidą.

Gaminti mėgstamus patiekalus.

Maisto ruošimas – tai ypatingas ritualas, kuriam atsiduodi pilnai. Ypač jei tai mėgstami patiekalai. Ir nesinori matyti nepatenkintų veidų tų, kam jie nepatinka.

Būti savimi.

Nereikia sugalvoti temų, kad palaikytum pokalbį prie stalo ir užimti nepatogių pauzių, jei pašnekovai nekelia simpatijos ir noro bendrauti.

Partnerio pasirinkimo laisvė.

Be komentarų…

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!