10 vonios įpročių, kurie gali pakenkti jūsų sveikatai

10 vonios įpročių, kurie gali pakenkti jūsų sveikatai Įdomybės

Paprastame vonios kambaryje vien tualeto dubenyje yra 3,2 milijono bakterijų.Turėdami žalingus įpročius, mes galime platinti visus tuos mikrobus visur, net patys nesuprasdami, ką darome.Dėl to mums gali būti spuoguota oda arba sutriko skrandis.

Mums, „ Bright Side“,pasidarė įdomu, kurias klaidas kasdien darome savo vonios kambaryje ir kaip galime jų išvengti.

1. Nusiskusti bikinio zoną

Natūralu, kad plaukai yra mūsų bikinio zonoje.Visų pirma, juose yra feromonų, kurie pritraukia priešingą lytį.Antra, jie apsaugo jus nuo pašalinių bakterijų.

Be to, kai ten nusiskutame, galime labai pakenkti odai.

Ką turime padaryti:

 1. Jei norite, kad jūsų kūnas apačioje būtų visiškai švarus, intymiai higienai naudokite specialią moterišką skutimosi įrangą, pavyzdžiui, moters skustuvą ir skutimosi kremą.Muilas nėra pats tinkamiausias sprendimas, nes oda yra labai jautri.
 2. Yra geresnių būdų, kaip atsikratyti plaukų, pavyzdžiui, vaškavimas.Jei jus domina alternatyvūs metodai, tokie kaip vaškavimas, nedarykite to patys, o eikite pas specialistą.

2. Naudojant lufą

Naudoti lufą yra gera tik tada, kai ji yra nauja.Tai nušveičia jūsų negyvas odos ląsteles, kurios patenka į kempinę ir lieka joje.Paprastai, kai baigiate plovimą ir šveitimą, lufą paliekate vonios kambaryje.Tai puikus momentas bakterijoms augti.

Kiekvieną kartą, kai paliekate savo lufą po plovimo, bakterijos toliau auga.Taigi, kai jį naudosite kitą kartą, purvas vėl pateks ant jūsų kūno.

Ką reikia padaryti:

 1. Pakeiskite jį dažniau.
 2. Leiskite jam išdžiūti ir nepalikite vonios kambaryje.
 3. Naudokite daugkartinio naudojimo daiktus, pvz., Skalbimo servetėles.
 4. Nenaudokite lufos, bet nušveiskite odą du kartus per savaitę.

3. Trūksta kai kurių dėmių plaunant kūną po dušu

Jūsų kūnas yra apsaugotas nuo bakterijų ir spuogų tik tada, kai jis yra švarus.Ir jis turėtų būti visiškai švarus.Plotas, kurį dažniausiai praleidžiame praustis duše, yra nugara, galvos oda, kojų apačia ir už ausų.

Ką reikia padaryti:

Įsigykite specialių šepetėlių šioms dalims, kurie jums primins, kad negalima praleisti jų skalbimo.

4. Palikite dantų šepetėlį ant prekystalio

Vonios kambarys nėra pati švariausia namų zona ir geriau net nebandyti įsivaizduoti, kiek ten gyvena bakterijų.Niekas nenori, kad jų dantų šepetėliai būtų užpulti mikrobais, o vonios kambariuose daugybė prekystalių yra netoli tualeto, todėl tai yra rizikos zona.

Ką reikia padaryti:

 1. Raskite saugią dantų šepetėlio laikymo vietą, esančią toli nuo tualeto.
 2. Pakeiskite savo dantų šepetėlį kas 3 mėnesius.

5. Daiktukų nešiojimas į vonios kambarį

Maždaug 90% žmonių nešiojasi savo prietaisus į vonios kambarį.Taip, mes valome rankas, bet nevalome savo telefono, praleidę šiek tiek laiko tualete.Po to mes galime per pietus pasiimti telefoną ir padėti jį ant stalo.

Ką reikia padaryti:

Jei vonios kambaryje nuobodu, laikykite ten žaidimą.Pavyzdžiui, tai gali būti „Rubiko kubas“, bet net ir tada nepamirškite jo nuplauti.

6. Veidui naudokite rankšluostį

Net jei turite specialų rankšluostį veidui, vis tiek jis gali būti labai pavojingas, ypač žmonėms, turintiems odos problemų.Kiekvieną kartą naudodami tą patį rankšluostį nusausinkite veidą ir palikite jį šlapią.Tai sukuria puikią aplinką bakterijoms auginti.

Ką reikia padaryti:

Naudokite vienkartinius rankšluosčius.Tai sutaupys jūsų odą, be to, jums nereikės plauti daugiau rankšluosčių.

7. Palikite drėgnus rankšluosčius kabinti vonios kambaryje

Dėl drėgmės ir bakterijų vonios kambarys yra blogiausia vieta rankšluosčiui laikyti.Nėra labai gera idėja jį pakabinti, kai tik nusiprausite po dušu ir nusausinsite.

Ką reikia padaryti:

 1. Pasiimkite su savimi drėgną rankšluostį ir pakabinkite jį sausoje, šviežioje vietoje, kad kitas jūsų dušas nebūtų sugadintas blogo drėgno rankšluosčio kvapo.
 2. Kiekvieną kartą po maudymosi keiskite rankšluostį.

8. Sėdėjimas ant tualeto ilgiau nei 15 minučių

Taip, kartais mes baigiame skaityti knygą, žaisti žaidimus ar tiesiog per ilgai sėdime ant tualeto.Pasak mokslininkų, tai yra nesveika,nes dėl papildomo spaudimo toms venoms atsiranda hemorojus, kuris gali sukelti kraujavimą.

Ką reikia padaryti:

 1. Tualetą turėtumėte naudoti tik tada, kai to tikrai reikia.
 2. Geriau neimti su savimi jokių dalykėlių ar knygų, kad nepamirštumėte laiko, ypač jei sergate hemorojumi.

9. Tualetą praplaukite, kol dangtis yra pakeltas

Kai Nenuleisti tualetas su atvira dangteliu, maišytuvus vandens susimaišo su mažų dalelių atliekų ir purškalai į orą.Į jūsų rankšluostį, kriauklę ir net dantų šepetėlį gali patekti mikrobų.

Ką reikia padaryti:

Įpraskite uždaryti dangtį.Jei nuolat apie tai pamiršite, pasidarykite lipduką, kuris primintų sau.

10. Plaunant šampūną uždėkite plaukus ant galvos

Jei šukuodami pastebite, kad jie susivynioja, net ir naudodami kondicionierių, gali būti,kad netinkamaijuos plaunate. Atkreipkite dėmesį į tai, ar po šampūno sukraunate šlapius plaukus ant galvos.

Ką reikia padaryti:

 1. Geriausias šampūno būdas yra palikti plaukus bet kokiu būdu, kuris natūraliai kris.
 2. Masažuokite galvos odą, bet ne likusius plaukus.

Ar radote sau naudingos informacijos?Kokius dar blogus vonios įpročius galėtume praktikuoti, nesuprasdami, kad jie mums blogi?Prašau pasidalinti savo komentarais žemiau!

Reklama