12 tūkst. eurų iš E. Dragūno – SEL reikalaujantys pareigūnai vėl liko nieko nepešę: atlikėjas į teismą nepasirodė

Naujienos

Pirmadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teisme turėjo būti atverta skandalingojo atlikėjo Egidijaus Dragūno-Selo (45 m.) byla dėl pasipriešinimo policijai ir nesunkaus policininkų sveikatos sutrikdymo.

Kaip naujienų portalui lrytas.lt sakė teismo atstovas ryšiams su žiniasklaida Aurimas Žukauskas, E.Dragūnas teisme nepasirodė, teismo posėdis buvo nukeltas į kitą datą.

„Iš kaltinamojo buvo gautas prašymas perkelti teismo posėdį. Kaip buvo teigiama, kaltinamasis šiuo metu serga, o jo advokatas nuo bylos yra nušalintas“, – teigė A.Žukauskas.

Kovo 28-ąją turėjusiame vykti teismo posėdyje buvo planuojama apklausti „Sodros“ atstovus. Šioje byloje kaip civiliniai ieškovai taip pat dalyvauja ir Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Valstybinė ligonių kasa.

Anksčiau, šių metų vasarį vykusiame teismo posėdyje E.Dragūnas davė parodymus, tačiau kaltės nepripažino.

Incidentas, dėl kurio pradėta baudžiamoji byla, įvyko pernai rugpjūtį Vilniuje, kai automobiliu „Bentley“ važiavusį ir, įtariama, telefonu kalbėjusį E.Dragūną sustabdė policija. Tarp atlikėjo ir pareigūnų įvyko konfliktas, vyras buvo uždarytas į areštinę. E.Dragūnui buvo pateikti kaltinimai dėl pasipriešinimo policijai ir nesunkaus policininkų sveikatos sutrikdymo.

Sužaloti policininkai iš atlikėjo prašo jiems priteisti apie 12 tūkst. eurų, sužaloti pareigūnai ilgą laiką negalėjo dirbti.

Vilniaus apskrities policijos atstovas šiame procese Viačeslavas Burneika BNS yra sakęs, kad per incidentą su E.Dragūnu nukentėjusiems policininkams darbovietė išmokėjo per 20 tūkst. eurų, vienas labai ilgai sirgo. Dabar šią sumą prašoma priteisti iš E.Dragūno.

E.Dragūną sustabdę Vilniaus policijos patrulių rinktinės pareigūnai Vitalijus Vaitkevičius ir Livijus Saukevičius socialiniuose tinkluose yra gana žinomi.

Šaltinis: lrytas.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!