13-metis savo kieme pasistatė savo mini namą

13-metis savo kieme pasistatė savo mini namą Įdomybės
Drįsčiau teigti, kad dauguma vidurinių mokyklų studentų galvoja apie bet ką, išskyrus savo namų statybą.Tačiau 13 metų Luke’as Tillas iš Dubuque, Ajovoje, skiriasi nuo savo bendraamžių.Šis talentingas ir energingas paauglys pasistatė savo namo kiemą.Jo svajonių projekto kaina buvo apie 1500 USD, o dabar Lukas gyvena savo mažame namelyje.Užeik ir pamatyk, kaip tai atrodo viduje.
Galiu drąsiai sakyti, kad Lukas nėra panašus į jo bendraamžius.Šiuolaikiniame pasaulyje paaugliai aistringai domisi įvairiomis programėlėmis, „iPad“ įrenginiais, išmaniaisiais telefonais ir „X-Box“ dėžutėmis, o šis jaunas vyras rado „senamadiškesnį“ būdą, kaip save užimti. Savo „YouTube“kanale Lukas pasakojo, kad noras pasistatyti nedidelį namą kilo praeitą vasarą iš nuobodulio.Kruopščiai išnagrinėjęs šį klausimą, Lukas puikiai suprato, kaip jis įgyvendins savo projektą.

Procesas

Jam prireikė maždaug metų surinkti pinigus ir medžiagas, reikalingas namo statybai.Lukas pjovė veją, rinko lėšas internete ir rado kaimynų, kuriems prireikė pagalbos užsidirbti.

Pavyzdžiui, jo pažįstamas elektrikas padėjo jaunam berniukui tiekti elektrą savo namams, mainais už tai, kad Lukas sutvarkė savo garažą.

Maždaug 75 procentai statybinių medžiagų buvo pakartotinai panaudoti, todėl Lukas močiutės namuose rado daugybę daiktų, o dėdės draugas padovanojo jam lauko duris.

Namas yra šiek tiek daugiau nei 8 kvadratinių metrų, 3 metrų ilgio ir 1,70 metro pločio, jame yra elektra, bet dar nėra vandens, vandentiekio ir vonios …„Aš myliu minimalizmą“, – sakė Lucas interviu „ The Des Moines Register“.- Ir aš norėjau namo be didžiulės hipotekos.Kadangi daugelis domėjosi mažu nameliu, Lukas padarė keletą vaizdo įrašų apie savo projektą ir paskelbė juos internete.
Lukas tėvams padėjo įgyvendinti jo svajonę tiek finansiškai, tiek statybose.Tačiau berniuko tėvas Gregas įsitikino, kad jis pats sumokėjo už didžiąją dalį savo projekto ir perėmė didžiąją dalį statybų.„Vaikas turėjo galimybę nuveikti daugiau nei žaisti vaizdo žaidimus ar mankštintis“, – Gregas sakė „The Des Moines Register“.- Jam tai bus naudinga gyvenime.

Paauglio svajonė

Namai yra tikra paauglio svajonė, oazė, kurioje jis gali atsipalaiduoti ir praleisti savo asmeninį laiką.Jame yra mikrobangų krosnelė, televizorius ir antras aukštas su lova.

Namo gale yra kepsninė ir gėlių lova.

Naujuose namuose Lukas paprastai atlieka namų darbus po pamokų ir miega kelias naktis per savaitę.

Dabar Lukas, norėdamas pasimokyti, nori pastatyti dar vieną didesnį namą.Savo pavyzdžiu jis tikisi įkvėpti kitus sekti jų svajones:“Noriu parodyti kitiems paaugliams, ką galima padaryti mūsų amžiuje“, – sako jis viename iš savo vaizdo įrašų.

Luko istorija yra puikus pavyzdys to, ką vaikas gali pasiekti turėdamas aiškų tikslą, etines vertybes ir artimųjų palaikymą.

Aš tikrai sužavėtas šio vaikino namais ir norėčiau pats turėti tokį savo kieme!

Patinka ir pasidalinkite šiuo straipsniu, kad kiti taip pat žinotų apie Luką ir jo nuostabius namus! 

Reklama