14-metė netikėtai mirė miegodama. Skrodimas atskleidė priežastį, kodėl tai įvyko

14-metė netikėtai mirė miegodama. Skrodimas atskleidė priežastį, kodėl tai įvyko Žmonės

Pasaulį tikrai pakeitė mobilieji telefonai. Anksčiau jie buvo naudojami tik skambučiams ir žinutėms, o dabar su jais galime daryti viską. Tikime, kad ši istorija kiekvieną privers susimąstyti apie telefonus dar kartą. Ypač, kai sužinosite, nuo ko mirė 14-metė mergina.

Telefonuose dabar yra žemėlapiai, kalendorius, dienoraštis, fotoaparatas, radijas, televizorius – viskas, ko tik žmogui gali prireikti. Nenuostabu, kad mobilieji telefonai beveik užvaldė mūsų visų gyvenimus, nė vienas jo nebeįsivaizduojame be telefono.


Daugeliui mobilusis telefonas yra pirmas dalykas, kurį jie pasiima iškart nubudę ryte, ir paskutinis dalykas, kurį padeda, kai eina miegoti. Taip darydavo ir ši mergina. Eidama miegoti ji telefoną pasidėdavo tiesiog lovoje, šalia savęs.

Vieną rytą 14-metės Le Thi Xoan mama nuėjo jos pažadinti. Bet iš merginos nesulaukė jokio atsako. Ji vis šaukė dukrą, bet ji neatsiliepė. Užėjusi į kambarį, ji lovoje rado negyvą merginą.

14-metė
Tėvai ją iškart nuvežė į ligoninę, tačiau gydytojai pasakė, kad jau per vėlu ir jie nieko negali padaryti. Niekas nesuprato, kas nutiko. Vakarą, prieš nueinant miegoti, jai viskas buvo gerai.

Sužinoję, kokia yra mirties priežastis, tėvai negalėjo tuo patikėti. Skrodimo ataskaita parodė, kad ji mirė nuo elektros smūgio. Bet tėvai vis tiek nieko nesuprato. Namuose nieko tokio nebuvo nutikę. Galiausiai jie dukros kambaryje pakėlė antklodę…


Po antklode buvo mobiliojo telefono įkroviklis. Įkroviklio galas buvo sudegęs. Pasak tėvų, vaikai visada naktimis kraudavo savo mobiliuosius telefonus. Hanojaus policija taip pat patvirtino, kad merginos lovoje buvo rastas apdegęs įkroviklis.

14-metė
Visada geriausia stengtis viską daryti saugiai. Nekraukite mobiliojo telefono netinkamu įkrovikliu, ypač tada, kai telefonas yra visiškai įkrautas. Be to, nemiegokite su mobiliuoju telefonu lovoje! Pasidalinkite straipsniu su draugais ir perspėkite juos apie galimą pavojų!

Reklama