15-metė mirė sekso metu: skubiai įspėja visus

Naujienos

Prieš dvejus metus Brazilijoje įvyko siaubinga nelaimė – 15 metų mergina mirė užsiimdama seksu su vyresniu vyru jo automobilyje. Baiminamasi, kad tokie įvykiai gali pasikartoti, todėl specialistai skubiai visus įspėja.

Gabrielly Dickson Alves Nascimento 2021 m. liepos 29 d. buvo skubiai nugabenta į ligoninę, bet kitą rytą mirė, rašo mirror.co.uk.

Neįvardijamas 26 metų vyras policijai teigė, kad jiedu automobilyje užsiiminėjo seksu, kai mergina staiga labai išblyško.

Sekso metu ištiko širdies smūgis

Kubatao mieste, San Paule esančios medicinos įstaigos gydytojai diagnozavo, kad jai sustojo širdis ir nustojo funkcionuoti plaučiai. Gydytojai iš visų jėgų bandė atgaivinti paauglę, tačiau anksti ryte ji mirė.

Manoma, kad vyras neprisidėjo prie paauglės mirties, todėl jam nepareikšti jokie kaltinimai. Brazilijos įstatymai nurodo, kad sutikimas turėti lytinių santykių galioja nuo 14 metų.

Pasak vietos žiniasklaidos pranešimų, merginos šeima nežinojo apie jos santykius su šiuo vyru. Taip pat manoma, kad ji nesirgo jokiomis ligomis, kurios galėjo ją pražudyti.

Vietinio naujienų portalo „G1“ duomenimis, po Gabrielly mirties atliktos ekspertizės metu jos makštyje buvo rasta kraujo, tačiau daugiau jokių smurto požymių nebuvo matyti, rašoma news.com.au. Konstatuota, kad sekso metu ją ištiko širdies smūgis.

Širdies smūgis, dar vadinamas miokardo infarktu, įvyksta, kai į širdies raumens dalį nepatenka pakankamai kraujo. Kuo daugiau laiko nesuteikiama pagalba ir neatkuriama kraujotaka, tuo labiau pažeidžiamas širdies raumuo. Tai gali baigtis ir mirtimi.

Širdies smūgis, miokardo infarktas (Nuotr. 123rf.com)

Širdies smūgį gali išduoti keli požymiai. Dažniausiai, anot Ligų kontrolės ir prevencijos centro, pasireiškia šie simptomai:

  • Skausmas ar diskomfortas krūtinėje. Dažniausiai širdies smūgis pasireiškia diskomfortu centrinėje arba kairėje krūtinės pusėje. Skausmas trunka ilgiau nei kelias minutes arba praeina ir vėl pasireiškia;
  • Silpnumas, galvos svaigimas, alpimas. Taip pat gali išpilti šaltas prakaitas;
  • Dusulys. Dažniausiai jis lydi nemalonius pojūčius krūtinėje, tačiau dusulys gali pasireikšti dar prieš pajuntant diskomfortą krūtinės srityje.

Kiti širdies smūgio simptomai gali būti neįprastas ar nepaaiškinamas nuovargis, pykinimas ar vėmimas. Šie simptomai dažniau pasireiškia moterims.

Pajutus širdies smūgio simptomus, būtina kuo greičiau kviesti greitąją medicinos pagalbą, nes kuo anksčiau asmuo patenka į gydytojų rankas, tuo didesnė tikimybė užkirsti kelią rimtesniems širdies raumens pažeidimams.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!