18-metė Maša atskleidė, kaip prarado nekaltybę su J. Prigožinu: štai ką teko iškentėti

Naujienos

Jevgenijus Prigožinas gali būti vienas labiausiai atpažįstamų rusų pasaulyje, tačiau jo privatūs įpročiai iki šiol buvo paslaptingi. Po nepavykusio perversmo praėjusį mėnesį pasaulis sužinojo kaip gyveno „Putino virėjas“. Jo prabangūs rūmai, perukų spinta, krūva netikrų pasų ir auksiniai ginklai mažai ką nustebino. Bet yra dar kai kas ir tai verčia pakelti antakį net visko mačiusius rusus, rašo „The Insider“.

Tai, kas stebina yra ne kas kita, o Prigožino miegamojo įpročiai. Nepriklausomas rusų leidinys „The Insider“ neseniai kalbėjosi su ruse, kuri, būdama aštuoniolikos metų, pardavė savo nekaltybę Prigožinui. Įspėjame, kad teksto detalės gali sukrėsti.

(Siekdami apsaugoti jos tapatybę, žurnalistai ją pavadino „Maša“, o jos parodymus patvirtino Rusijos s e k s o paslaugų teikėjų sąjungos atstovas.)

Samdinių bosui patinka itin jaunos merginos, vos peržengusios pilnametystės slenkstį. Prigožinas, pasak su juo susidūrusių asmenų, mano, kad s e k s a s su nekaltomis partnerėmis „pailgina jo jaunystę“.

Sekso industrija (nuotr. SCANPIX)

Prieš žlugimą ir tremtį į Baltarusiją Prigožinas Sankt Peterburgo viešbutyje „Solo Sokos“ nuomojamuose kambariuose laikė besikeičiantį labai jaunų merginų haremą. „Jis mėgo lytinius santykius be prezervatyvo“, – „The Insider“ sakė s e k s o paslaugų teikėjų profesinės sąjungos atstovas, nes „tikėjo, kad taip keičiasi energija“.

J. Prigožinas, pasak su juo miegojusių merginų, taip pat turi penio implantus, tiksliau, metalinius rutuliukus implantuotus į jo lytinį organą. Tiesa, s e k s o sąjungos šaltinis teigė, kad moterims lytinių santykių metu tie rutuliukai teikė ne malonumą, bet skausmą.

„Tai buvo 2019 m. rudenį“, – „The Insider“ savo pasakojimą pradėjo „Maša“, kuri parsidavė Prigožinui už kelis šimtus eurų.

„Man buvo 18 metų, gyvenau Sankt Peterburge, buvau gilioje depresijoje ir turėjau gultis į ligoninę. Tuo metu sutikau kitą maždaug mano amžiaus merginą, kuri buvo išvaryta iš namų ir jai labai reikėjo pinigų. Ji manęs paklausė, ar nenorėčiau parduoti savo nekaltybę už 40 000 rublių (apie 625 eurus). Ji gautų komisinį atlyginimą. Aš sakiau: „Gerai, bandom“. Nors man pačiai pinigų taip labai nereikėjo.

Kavinėje Nevskio prospekte, pagrindiniame Sankt Peterburgo prospekte, Maša buvo supažindinta su  Prigožino sutenere, maždaug 30 metų moterimi ilgais tamsiais plaukais. „Ji pasakė, kad turiu vykti į kliniką pasitikrinti nekaltybės. Buvau išsiųsta į Sogazo kliniką, ten, kitoje Nevskio prospekto pusėje. Registratūroje turėjai pasakyti slaptažodį: „Moterų sportas“, – sakė Maša.

Po to, kai Mašos nekaltybė buvo patvirtinta, ji buvo išsiųsta į „Solo Sokos“ – viešbutį Vasiljevskio saloje vakarinėje miesto dalyje.

„Atrodo, kad jam ir merginoms visada būdavo rezervuojami kambariai ir visada būdavo žmonių, kurie jas prižiūrėdavo“, – sakė Maša. Ji pridūrė, kad buvo merginų, o ne nekaltų mergelių, kurioms už s e k s ą jis sumokėjo 5000 rublių (apie 78 eurus).

Prigožinas įsikūrė Baltarusijoje? Maištininkas pasirodė apsinuoginęs (nuotr. Telegram)

„Jie man pasakė, kad turėsiu miegoti su Prigožinu“, – sakė ji.

Maša šį vardą jau žinojo iš nepriklausomos žiniasklaidos tyrimų, kuriuos perskaitė apie Prigožino Sankt Peterburgo trolių fermą ir jo privačios armijos veiklą visame pasaulyje.

„Man buvo visiškas šokas, nuėjau į viešbučio kambarį ir laukiau jo. Jis pradėjo belstis į ne tas duris ir pagalvojo, kad aš jų neatidarau ir supyko“ – kalbėjo ji. Kai Prigožinas suprato savo klaidą ir atidarė tinkamo kambario duris, Maša nejudėdama sėdėjo ant lovos.

„Viskas vyko labai greita. Jis turi labai mažą penį, kuriame po oda buvo implantuoti kažkokie rutuliukai. Pinigus po s e k s o jis tiesiog paliko krūvoje ant kėdės. Tai buvo 100 000 rublių. Aš turėjau paimti 40 000 sau, 60 000 buvo skirta sutenerei. Kai Prigožinas atsisveikino su Maša, jis liepė jai: „Būk linksmesnė“, – sakė ji. Viskas todėl, kad s e k s o metu ji buvo susiraukusi.

„Taip, aš esu beprotiška asmenybė, bet ir man parduoti savo nekaltybę Prigožinui buvo šiek tiek per daug“, – sakė ji.

„Šiaip ar taip, jaučiausi labai nuliūdusi. Prisimenu, tą dieną galvojau, ar nepavėluosiu į susitikimą su psichiatru“. Maša buvo viena iš daugybės moterų, kurias Prigožinas aplankė „Solo Sokos“, kur jo pavaldiniai laikė paruoštus kambarius ir juose laukusias merginas.

Maša sužinojo, kad nekaltas merginas Prigožinas vadino „šampūnu“ pagal vienkartinius buteliukus, rastus viešbučių vonios kambariuose. „Jūs atidarote juos ir išmetate“.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!