1987 metais gimė unikalūs trynukai. Net tėvams sunku juos atskirti.

1987 metais gimė unikalūs trynukai. Net tėvams sunku juos atskirti. Žmonės

1987 m. Pavasarį Dubline įvyko unikalus įvykis – gimė trynukai Nicola, Laura ir Allison.Ši byla tapo žinoma visame pasaulyje dėl to, kad dvyniai yra identiški.

Šeimose su dvyniais dažnai tik tėvai gali juos atskirti.Bet taip nėra.Seserų išvaizda beveik identiška, todėl net mama ir tėtis ne visada suprato, kas yra priešais jas.

Dar vidurinėje mokykloje mergaitės pradėjo gauti kvietimus iš įvairių modelių agentūrų, kurios siūlė joms pasirašyti sutartis.Tačiau tėvai griežtai priešinosi ir reikalavo, kad mergaitės pirmiausia turėtų įgyti išsilavinimą.

Bet kai jiems sukako 16 metų, seserys vis tiek tapo modeliais.

Dabar seserys „Krimminai“ yra tikros žvaigždės savo gimtajame mieste ir apylinkėse.Jie lankosi socialiniuose renginiuose, teatro ir kino premjerose, filmuojami žurnalams ir reklamoje.Be to, jie dažnai kviečiami į mados šou.Karjera suteikia mergaitėms geras pajamas ir populiarumą, tačiau yra ir tam tikrų apribojimų.Jie žinomi tik kaip seserys Krimminai, o ne kiekviena atskirai.

Tapati išvaizda, vienas auklėjimas ir bendras tvarkaraštis padarė jų gyvenimą visuma.Seserys pabunda tuo pačiu metu, eina pabėgioti, valgo tuos pačius maisto produktus ir atlieka tuos pačius pratimus.Jie sveria tiksliai 54 kilogramus, o jų aukštis yra 180 cm.Be to, jie turi tą patį krūtinės dydį ir lankosi pas tuos pačius stilistus.

Skamba gana keistai, tačiau seserys nejaučia jokios įtampos.Jie mėgaujasi vienas kito draugija ir kartu praleidžia ne tik darbą, bet ir laisvalaikį.

Jie taip pat pripažįsta, kad jiems labai patinka praeivių dėmesys, ir jie tikrai nėra atimti identiškų grožybių.

Reklama