2020 11 11 – veidrodinė data, galinti pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę

2020 11 11 – veidrodinė data, galinti pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę Įdomybės
Lapkritis yra „tamsiausias metų laikotarpis“, apimtas mistikos ir praeities mitų.Tuo pačiu laikotarpiu mūsų laukia veidrodinė data – 2020 11 11.
Kuo ypatinga ši diena ir kaip ją praleisti naudingai, skaitykite mūsų medžiagą.

Veidrodinės datos ypatybės 11.11.

Skaičius 11 numerologijoje laikomas šventu.Jis sujungia kūrybiškumo, jautrumo, sustiprintos intuicijos energiją.Du vienetai, išsidėstę vienas šalia kito, simbolizuoja savotišką portalą tarp pasaulių, kuris atsiveria būtent mistiniu „tamsiuoju“ lapkričio periodu.Dar du veidrodinės 2020 11 11 datos vienetai sustiprina šio portalo veikimą, atverdami dar neregėtas galimybes ir „slaptus kambarius“, esančius tarp įkvėpimo ir intuicijos.
Taip pat verta atkreipti dėmesį į skaičių skaičių (1 + 1 + 1 + 1 = 4) .Keturi personifikuoja viską, kas vertinga ir materialu, ką galime gauti savo pastangomis ir darbu.Tai yra pinigai, materialinės gėrybės, intelektualinės idėjos, kurios vėliau tampa veiksmais.Keturių užduotis yra priminti, kad mes ir tik mes patys esame savo gerovės ir sėkmės kūrėjai.Beje, skaičiaus 2020 skaitmenų suma taip pat yra keturi.
Būtent data 20.11.11 gali tapti jūsų laimingu talismanu kelyje į naujas galimybes ir pokyčius į gerąją pusę.Norėdami pradėti savo teigiamą virsmą, perskaitykite, ką galite padaryti veidrodžio datos 2020 11 11 dienomis.

Veidrodžio data 2020 11 11: ką galite padaryti

Pirmas dalykas, kurį reikia suvokti, yra tai, kad veidrodinę 2020 11 11 dieną likimas išmes jums ženklus ir simbolius, kuriuos turėtumėte išmokti skaityti.Paaiškinkime išsamiau.Pavyzdžiui, jei šią dieną žvilgtelėsite į laikrodį ir bus veidrodis arba dvigubas skaičius (11:11, 21:12), laikykite šį ženklą lemtingu.
Tai reiškia, kad turėtumėte pristabdyti pašėlusį ritmą ir įsiklausyti į save, savo norus ir intuiciją.Jaučiatės pavargęs ir ieškote poilsio?Pasiimkite laisvą dieną veidrodžio dieną, ty 2020 m. Lapkričio 11 d., Arba skirkite laiko sau bent iki dienos pabaigos.Ar staiga reikia pamatyti artimuosius? Nedelskite susitikimo ir suplanuokite jį kaip veidrodinę datą!Patikėkite, teigiama šių įvykių energija suteiks įkvėpimo ir stiprybės naujiems projektams. Galimybės, naudingi kontaktai ir jums reikalingi žmonės pasirodys ten, kur nesitikėjote.Veidrodinė data bus dėkinga, kad įsiklausėte į save.

Taigi, ką galima (ir ką reikėtų padaryti) 2020 m. Lapkričio 11 d.

  1. įsiklausykite į save;
  2. atkreipti dėmesį į simbolius ir ženklus;
  3. būti atviram naujiems dalykams;
  4. pasitikėk savo intuicija;
  5. priimk save ir mylėk savo trūkumus;
  6. atkreipkite dėmesį į skaičius ir skaičius.
Plačiau apsistokime paskutiniame punkte.Jei veidrodžio datos dieną matote tų pačių skaičių derinį (pavyzdžiui, 777, 8888, 222), pabandykite prisiminti, ką tuo metu galvojote.Būtent šios mintys ir emocijos yra svarbios jums ir jūsų ateičiai.Nepraleisk jų!

Ko negalima padaryti veidrodine data – 2014 11 11?

Svarbiausia, ko negalima padaryti per veidrodinę datą, – palinkėti kitiems žmonėms blogio. Draudžiama pavydėti, keiktis, vesti „tamsius“ ritualus ir seansus. Nuo lapkričio 1 dienos, po Samhaino, kuris vėliau virto Helovinu, ateina vadinamoji tamsioji metų dalis. Tai laikas, kai naktys ilgėja, o dienos trumpos, netikėtai ateina prieblanda, slepianti visas žmogaus baimes ir ydas.

Štai kodėl veidrodine data 2020 11 11 nereikėtų leisti destruktyvių minčių, nuslėpti susierzinimo, sukelti skausmo ir kančios kitiems.

Veidrodinės datos ritualai 2020 11 11: laimės ir pinigų pritraukimas

Veidrodinė data yra tinkamiausia diena sėkmei ir teigiamiems pokyčiams į jūsų gyvenimą.Be to, kad šiuo laikotarpiu turėtumėte mąstyti pozityviai, atlikite paprastus ritualus, kurie visiškai nesusiję su juodąja magija.Veikiau su skaičių magija.Stebėkite laiką: 2020 m. Lapkričio 11 d., 11.11 val., Padėkite kupiūras ir monetas ant stalo ir pasakykite: „Pinigai eina į pinigus, dauginasi, mano problemos sustoja“.Tą patį darykite tą pačią dieną 11.11 val.Nešiokitės užburtų pinigų savo piniginėje iki kitos veidrodžio datos.

Sąmokslas sėkmei 11.11.

Jums vėl reikės laikrodžio.11:11 val. Pasakykite šią frazę: „Viskas, kas suplanuota, išsipildys, mano namai ir mano gyvenimas bus kupini sėkmės“.Jūsų sėkmė yra kažkur šalia.Belieka tikėti geriausiais ir atrasti naujų talentų, nes jų sunkus darbas ir veidrodinė data 11.11.

Kaip pateikti palinkėjimą veidrodine data 11.11.

2020 11 11 yra geriausia data norint sudaryti norų žemėlapį kitiems metams.Padarykite nuotraukų koliažą ir užsirašykite, ką norite pasiekti 2021 m.Kaip matai save po metų?Kokie jūsų minimalūs ir maksimalūs lūkesčiai dėl naujo ateinančio laikotarpio?Ar turite brangiausią norą?Jei taip, tada užsirašykite.Bet ne tik taip, bet pakartokite tą patį nustatymą ant 11 popieriaus lapų.Įdėkite visus lapus į krūvą ir pasakykite: „Noras išsipildys, būk mano svajonė!“
Iki 2020-11-11 vidurnakčio paskleiskite palinkėjimų lapus visame name.
Palikite juos dienai, kad skaičių magija pradėtų veikti.Tikėk sėkme ir gali visos tavo svajonės visada išsipildyti!
Reklama