2020 m. Lapkritis bus lemtingas šiems zodiako ženklams

2020 m. Lapkritis bus lemtingas šiems zodiako ženklams Horoskopai

Netikėtos naujienos, finansinis pelnas, staigių sprendimų priėmimas – viskas, kas gali radikaliai pakeisti įprastą gyvenimo būdą, kažkaip paveiks kelis zodiako ženklus 2020 metų lapkritį.

Dvyniai
Dvyniai yra zodiako ženklas, kuris skeptiškai vertina staigmenas visomis formomis. Jie įpratę kontroliuoti viską, kas įmanoma, o ne. Tačiau nepaisant to, lapkričio mėn. Dvyniai turi porą malonių staigmenų, kurių dėka jie pažvelgs į gyvenimą nauju kampu. Tai geriausias laikas pagerinti santykius su artimaisiais, susitaikyti su jais, nebijant būti teisiamam. Esami skausmingi santykiai turėtų būti suplyšę, nebijodami pakenkti kam nors – patys Dvyniai nebeskiria ramaus gyvenimo nuo nuolatinio streso.

Liūtas
Šeimos Liūtas turėtų atidėti visus reikalus ir atkreipti dėmesį į artimuosius. Lapkritis reikalauja šio ženklo, kad sumažintų jo karjeros pagreitį, su ja viskas tvarkoje ir be nereikalingų pastangų. Tačiau nepamirškite apie antrąją pusę, tėvai ir kiti artimieji turėtų būti greitesni, nes jų kantrybė baigiasi, juos netrukus įžeis savanaudiškas šio ženklo atstovo elgesys. Tai laikas sutvarkyti esamą ir nesantį asmeninį gyvenimą – pasikviesti mylimąjį į pasimatymą, atostogauti su juo ar susitikti su kuo nors – susitikimas bus lemtingas.

Ožiaragis

Ožiaragiai taip užsidegę savo darbu, kad nustojo atkreipti dėmesį į kitas gyvenimo sritis. Tačiau karjeros specialistai gali įdėti šiek tiek daugiau pastangų, kad būtų sėkmingi. Bet atėjo laikas šeimos Ožiaragiams nustumti darbą į antrą planą, jis niekur nedings. Bet šeimos idilė jau artėja prie pavojingos ribos, kurią peržengus Ožiaragio laukia nemalonūs pokyčiai – nuolatiniai kivirčai, mylimo žmogaus nepasitenkinimas, apmaudas. Ne pačios maloniausios aplinkybės, tačiau Ožiaragis gali laisvai kontroliuoti situaciją.

Vandenis

Nuo pat mėnesio pradžios du trečdaliai jo bus gerai apkrauti Vandeniais. Tačiau tie nedideli žvilgsniai, pavyzdžiui, retas savaitgalis, turėtų būti skirti artimiesiems – jie bus laimingi ir dėkingi. Jei nepaisysite šio patarimo, tada liūdnai pagarsėję lemtingi pokyčiai įgaus labai nemalonų vaizdą – darbo krūvį darbe papildys šeimos problemos.

Reklama