2020 m. Spalio 15 d. Pavelo Globos horoskopas: visi zodiako ženklai

2020 m. Spalio 15 d. Pavelo Globos horoskopas: visi zodiako ženklai Horoskopai

2020 m. Spalio 15 d., Ketvirtadienio, horoskopas Šauliams numato ramią ir džiaugsmingą dieną, o Ožiaragių darbe laukia tam tikri sunkumai.

Tai tinkamas laikas atsisveikinti su žalingais įpročiais, saviugda ir savęs tobulinimu.

Avinas
Šiandien Avinams suteiks pakankamai jėgų daugeliui pasiekimų. Astrologai pataria nešvaistyti savo energijos smulkmenoms, o padaryti ką nors naudingo.

Jautis
Šią dieną nerekomenduojama pradėti kažko naujo. Geriausia, jei pabaigsite visus pradėtus darbus iki galo, o tada pradėsite ką nors naujo.

Dvyniai
Optimistiškas požiūris išliks visą dieną. Padėkite, palaikykite, paguoskite šiandien tuos, kuriems to tikrai reikia. Praleiskite kuo daugiau laiko su šeima ir draugais.

Vėžys
Venkite aštrių briaunų santykiuose su savo sielos draugu, nes šiandien ne pati geriausia diena tai sužinoti. Sulaikykite emocijas ir ieškokite kompromisų, jei partneris jums tikrai brangus.

Liūtas
Verta atkreipti dėmesį į savo sveikatą – palankų laiką kitai gydytojo konsultacijai. Peržiūrėkite savo mitybą, skirkite laiko mankštai ir miego kokybei.

Mergelė
Jei įmanoma, likite tą dieną namuose ir pabandykite atsipalaiduoti. Norėdami normalizuoti savo būseną, užsiimkite joga, skaitykite knygą, sėdėkite tyloje su puodeliu karštos arbatos ar puodeliu aromatingos kavos, medituokite.

Svarstyklės
Tikėkitės naujų malonių pažinčių, kurios teigiamai paveiks jūsų profesinę ateitį. Tęskite įkvėpimą, nes nuo jūsų darbo kokybės priklausys ne tik jūsų atlyginimas, bet ir naujos perspektyvos.

Skorpionas 
šiandien ypač norės parodyti savo vadovavimo įgūdžius, tačiau naudokitės jais protingai ir atsargiai. Apsvarstykite situaciją, nes dirbant komandoje vertinami kitokio pobūdžio įgūdžiai.

Šaulys
Ši diena žada būti rami ir džiaugsminga, ir jūs galite ją praleisti su savo šeima, artimais draugais ar svarbiausiu kitu. Pasistenkite išvažiuoti iš miesto ir pasimėgauti paskutinėmis rudens dienomis, jei orai bus palankūs.

Ožiaragis
Darbe gali kilti tam tikrų sunkumų ir nesusipratimų, tačiau nenusiminkite, išlikite ramūs ir toliau kruopščiai darykite viską, kas jums priklauso.

Vandenis
Palanki diena komandiniam darbui, tad pasinaudokite proga parodyti viską. Išmokite išklausyti kitus žmones ir iš tikrųjų priimti sprendimus kaip visa komanda.

Žuvys
Žuvys turėtų vengti įsitraukti į užkulisių intrigas. Žvaigždės pataria nesikišti į ne itin etiškus pokalbius apie kitus, kad nenukentėtų nuo tų pačių apkalbų.

Reklama