2020 m. Spalio mėnesio horoskopas, kurį sukūrė Angela Pearl

2020 m. Spalio mėnesio horoskopas, kurį sukūrė Angela Pearl Horoskopai

Antrasis rudens mėnuo dėl retrogradinių planetų įtakos žada būti ne toks aktyvus.

Nepaisant to, zodiako žvaigždynų atstovai galės suteikti sėkmės gyvenime, jei pasikliausite Angelos Pearl rekomendacijomis.

Jie padės rasti laiko viskam, kas svarbu, ir lengvai įveiks laikinus sunkumus.

Spalio mėnesį tikimasi sulaukti dviejų Mėnulio pilnaties iš karto, mėnesio pradžioje ir pabaigoje.

Šie įvykiai paveiks visas gyvenimo sritis ir daugeliui jie taps laimingos ateities atspirties tašku.

Ekspertai rekomenduoja įsiklausyti į garsios astrologės Angelos Pearl patarimus, kad rudens vidurį praleistumėte ne tik gerai nusiteikę, bet ir laiku atliktumėte reikalingas užduotis bei gautumėte pelnytą atlygį.

Avinas

Spalis prasideda Avino pilnatimi, kuri bus kartu su Marsu. Šis įvykis nulems judėjimo vektorių, o Angela Pearl rekomenduoja Avinams sukaupti jėgų išeiti iš šešėlio ir pranešti apie save. Spalio 1 – spalio 15 dienomis Avinas galės išpopuliarėti ir sulaukti naujos sėkmės bet kurioje gyvenimo srityje. Be to, spalio mėnesį Avinas galės rasti vidinę harmoniją, jei nustos sekti prieštaringas emocijas.

veršelis

Spalį Jautis vis tiek patirs tam tikrų sunkumų progresuodamas. Antrasis rudens mėnuo bus tinkamiausias laikas užbaigti verslą, kuris prasidėjo anksčiau šiame sezone. Astrologas rekomenduoja atkreipti dėmesį į išsivadavimą, kad būtų padaryta galo ir tiksliai suprasta, kokių veiksmų reikia imtis, norint pritraukti laimę į gyvenimą.

Dvyniai

Spalį retrogradinių planetų įtaka nukreips Dvynių dėmesį į anksčiau pradėto verslo užbaigimą. Be to, antrąjį rudens mėnesį gausu pilnaties, kurio metu bus galimybė užbaigti kitą gyvenimo etapą, spręsti sunkius klausimus ir suprasti, kodėl įvyksta tam tikri įvykiai. Skubos trūkumas ir dėmesys detalėms padės Dvyniams apeiti spąstus.

Vėžys

Spalį tęsiasi atgalinių planetų judėjimas, priversdamas jas sustoti, palaukti ir kažką perdaryti. Angela Pearl rekomenduoja Vėžiams rūpintis savo sveikata. Antrasis rudens mėnuo bus sėkmingas, norint nutraukti sunkų reikalą, nustatyti kliūtis ir rasti savyje jėgų palikti praeityje viską, kas trukdo plėtrai.

Liūtas

Spalis Lvovui prasidės ne aktyviais veiksmais, o tęsiant pradėtus darbus. Retrogradinių planetų įtaka nėra palanki pradėti svarbius projektus, o astrologas rekomenduoja atkreipti dėmesį į reikalų užbaigimą, taip pat nukreipti jėgas, kad būtų pasiekti ilgai lauktas rezultatas. Spalį Liūtams pasiseks, jei jie atsisakys skubotų sprendimų ir toliau nesiruošia emocijomis.

Mergelė

Mergelė spalį pajus retrogradinių planetų įtaką, kuri trukdys aktyviam pradui. Nepaisant to, šį mėnesį bus galima spręsti aktualias problemas, atgaivinti finansinę gerovę ir užbaigti prieštaringai vertinamas problemas. Aktyvumas ir sunkus darbas padės Mergelėms pasiekti sėkmę ir gaus pelnytą atlygį už savo pastangas.

Svarstyklės

Spalis prasidės Mėnulio pilnatimi, kuri padės atrasti viską, kas anksčiau buvo slepiama. Angela Pearl atkreipia dėmesį į tai, kad retrogradinių planetų įtaka vis dar aktuali, todėl Svarstyklės neturėtų pradėti nieko naujo ir ilgalaikio. Spalis bus tinkamiausias laikas kaupti jėgas ir pinigus, užbaigti svarbius reikalus ir išsivaduoti nuo visko, kas trukdo įnešti teigiamų pokyčių į gyvenimą .

Skorpionas

Spalio mėnesio „Scorpions“ laukia sunkus metas, kai dėl retrogradinių planetų įtakos bus sunku judėti į priekį. Nepaisant to, spalio 1-osios pilnatis išryškins reikšmingus momentus, o Skorpionai galės susidaryti išsamų vaizdą, kuris padės užmegzti santykius su aplinka. Daugelis praeities įvykių taip pat primins apie save, o Skorpionai turėtų pasiruošti pabaigti senus dalykus ir pagaliau nutraukti tuos klausimus, kurie buvo iškelti anksčiau.

Šaulys

Spalį Angela Pearl Šauliui rekomenduoja sušvelninti užsidegimą, kad nesukluptų. Šį mėnesį retrogradinių planetų įtaka bus jaučiama ypač smarkiai, o Šaulys turės atkreipti dėmesį į tuos atvejus, kuriuos reikia užbaigti ar atidirbti. Naujai pradžiai kyla rizika susidurti su neįveikiamomis aplinkybėmis, todėl spalį geriau nepradėti nieko naujo, nepirkti brangių pirkinių ir neplanuoti didelių pokyčių.

Ožiaragis

Retrogradinės planetos vis dar turi įtakos, ir šiuo metu Angela Pearl nerekomenduoja Ožiaragiams planuoti nieko naujo. Rudens vidurys bus laikas įveikti kliūtis, tačiau Ožiaragiai sugebės įveikti sunkumus nusiteikę optimistiškai ir atsisakydami mėgautis destruktyviomis emocijomis. Išlaikant vidinę harmoniją, taip pat bus galima išsivaduoti iš pavydžių žmonių įtakos ir nevadovauti manipuliatorių.

Vandenis

Vandeniai turėtų būti pasirengę, kad spalis būtų rugsėjo tęsinys. Retrogradinės planetos vis dar aktyvios, o jų įtaka dar kartą stabdo plėtrą. Astrologas rekomenduoja Ženklo atstovams atkreipti dėmesį į reikalų užbaigimą, taip pat atsisakymą dėl pernelyg didelių išlaidų. Antrojo rudens mėnesio energija bus kiek įtempta, tačiau turėdamas tinkamą įgūdį ir sugebėjimą teisingai paskirstyti jėgas, Vandenis be nuostolių galės pasiekti ilgai lauktą tikslą.

Žuvys

Spalis nebus pats geriausias mėnuo naujai pradžiai, ir tai lemia retrogradinė planetų įtaka. Merkurijus nustato ritmą, kuris vargu ar bus aktyvus, todėl astrologas rekomenduoja Žuvims susitelkti ties reikalų užbaigimu ir perdirbimu. Nepaisant to, kad nereikia tikėtis aktyvaus vystymosi, Žuvys tarp dviejų Pilnaties galės pateikti brangų norą, kuris tikrai išsipildys.

Reklama