2021 m. Horoskopas pagal gimimo metus ir gyvūną: kokie bus Jaučio metai?

2021 m. Horoskopas pagal gimimo metus ir gyvūną: kokie bus Jaučio metai? Horoskopai

Kiekvieną kartą, kai manome, kad nauji metai atneš tobulėjimo visais aspektais – tapsime sveikesni, turtingesni ir sėkmingesni. Ir pagaliau ramybė ateis visam pasauliui. Taigi noriu tikėti stebuklais! ..

Rytuose jie tiki, kad kiekvieni metai turi savo „globėją“ iš gyvūnų karalystės. Ir nuo jo įpročių ir charakterio priklauso, koks bus 2021 m. Visų zodiako ženklų atstovams.

Kurio gyvūno 2021 metai? Remiantis Kinijos horoskopu, tai yra balto metalo jaučio metai. Mes atskleidžiame metų savininko paslaptis (ir pažadame šiek tiek magijos visiems).

Būdingas Jaučio metams

Baltojo metalo jaučio metai bus ramesni už šiuos: darbštus ir kilnus gyvūnas simbolizuoja išmintį, charakterio tvirtumą, atkaklumą siekiant tikslų ir gaunant gerą derlių (reikalingas sąžiningas darbas). Mes visi turėsime daug dirbti – pirmiausia patys su savimi, tada viskas susitvarkys su karjera, o santykiuose išsispręs daug sunkių klausimų.

Viskas, kas bus investuota – emocijos, gebėjimas atleisti, kantrybė ir dėkingumas – labai greitai grįš dvigubo dydžio. Jautis myli nuoširdžius, sąžiningus ir rimtus žmones, kurie moka prisiimti atsakomybę už viską, kas jiems (ir pasauliui) nutinka. Nebus jokių stiprių smūgių ir staigių staigmenų – Jaučiui nepatinka smūgiai, jis juda lėtai, tačiau labai tvirtai stovi ant kojų.

Tai šeimos, namų ir tradicinių vertybių metai – vargu ar naujos pažintys ir ilgos kelionės 2021 m. Bus tokios dažnos, tačiau užmegztuose ir ilgalaikiuose santykiuose vyraus harmonija ir ramybė. Nereikėtų tikėtis pernelyg žiaurių emocijų, aistrų ir dramų – tačiau panašu, kad 2020 m. Visiems pavyko šiek tiek pavargti nuo nuolatinės įvykių kaitos.

Versle ypač pasiseka tiems, kurie užsiima gamyba ir žemės ūkiu. Visi, kurie sąžiningai užsiima verslu ir yra pasirengę sunkiai dirbti, gaus gerą pelną. Jautis yra konservatyvus, jis gerbia tradicijas ir tikrąją kokybę, todėl keičiantis naujovėms ar dinamiškai keičiantis verslo struktūrai ar taktikai, geriau palaukti, 2021 metai nėra labai naudingi dideliems pokyčiams. Taip pat nebus galima rasti lengvų būdų – viskas, ką pasiekia „Bull“, jam ateina tik po sunkaus ir nuolatinio darbo. Darbo bus daug, bet tai atneš ir neblogą pinigų sumą.

Jaučio horoskopas

Kokie naujieji 2021 metai bus skirtingi zodiako ženklai pagal kinų kalendorių? Mes jums pasakysime daugiau apie kiekvieną ženklą.

Žiurkė (1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Labai gerai, jei pavyksta imtis karjeros – darbštūs ir energingi Žiurkės sugebės pasiekti svaiginančias aukštumas. Jei norite, galite saugiai pakeisti veiklos sritį ar profesiją apskritai, rizikuoti ar investuoti į netikėtas įmones – sėkmė bus užtikrinta ir tinkamai atlyginta. Nekreipkite dėmesio į pavydžius žmones – jie negalės jums rimtai pakenkti, todėl tikrai neturėtumėte jiems gaišti savo laiko. Būkite ramus, susikaupęs, geranoriškas – ir metai prabėgs sklandžiai ir džiaugsmingai.

Jautis (1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021)

Tai jūsų metai, todėl visos įmonės bus su kaupu, sveikata bus puiki ir finansai stabilūs. Viskas, ką atidėsite vėlesniam laikui, yra būtina ir gali būti išspręsta tiksliai 2021 m.: Žvaigždės jus dabar palaiko. Svarbu ne eiti į tėkmę, o parodyti iniciatyvą ir charakterį, būti atkakliu ir atkakliu siekiant savo tikslų, tada ir grąža bus įspūdinga. Stenkitės būti dosnus – padėkite tam, kam reikalinga jūsų parama, dažniau žaiskite su vaikais ar praleiskite laiką su vyresniais giminaičiais, praleiskite laiką su šeima ir senais draugais.

Tigras (1962, 1974, 1986, 1998, 2010)

Pasirūpinkite savo sveikata – gali būti, kad senos opos paūmės, gerai atlikti išsamų tyrimą, ištirti ir imtis prevencijos. Jei viskas bus padaryta laiku, kūnas veiks kaip laikrodis, o išvaizda pastebimai pagerės. Gerai išklausyti masažo kursus, užsiregistruoti į detoksikacijos programą, apsilankyti pas dietologą, kad jūsų mityba būtų subalansuota ir sveika. Geriausia, jei galite užsiimti joga ar tempimu, pradėti plaukioti ar bent jau daugiau vaikščioti.

Triušis ar katė (1963, 1975, 1987, 1999, 2011)

Ateinantys metai bus puikiai pritaikyti asmeninio gyvenimo pokyčiams. Atkreipkite dėmesį, kad tai taikoma tik tiems santykiams, kuriuos norėtumėte išversti į šeimą, ilgus ir laimingus – Jaučiui neįdomūs atsitiktiniai santykiai ir intrigos, todėl geriau nerizikuoti prarasti pagarbą šiam kilniam gyvūnui. Galite planuoti ir judėti, bet ne per toli, mieste ar net rajone, tada tai atneš sėkmės ir klestėjimo jums ir jūsų artimiesiems.

Drakonas (1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Jūsų laukia šviesūs ir laimingi metai – galite drąsiai imtis visko, apie ką ilgai svajojote, sėkmė ir sėkmė lydės. Asmeniniame gyvenime ir karjeroje, šeimoje ir versle viskas pasiseks tarsi magiškai – svarbiausia neprarasti pasitikėjimo savimi, išlikti nuoširdžiu ir aktyviu. Teigiami įvykiai vyks vienas po kito, todėl verta susiplanuoti sau gana turiningus ir džiaugsmingus metus. Yra visos galimybės padaryti rimtą rezervą ateičiai – nepraleiskite jų.

Gyvatė (1965, 1977, 1989, 2001, 2012)

Metų savininkė Jautis per daug nenusileidžia Gyvatei dėl jos išradingumo ir sugebėjimo išlipti nepakenktai nuo bet kokio įbrėžimo – tačiau būtent šios savybės jai atneš daug gero, vertingo ir malonaus naujaisiais metais. Galima išspręsti visas problemas, aplenkti kliūtis ir sunaikinti blogo norinčiųjų intrigas. Metai nebus lengvi, bet nebus ir nuobodūs – būkite kūrybingi, drąsiau priimkite nereikšmingus sprendimus ir pasistenkite dažniau panaudoti savo nuostabų humoro jausmą – daug kas pasisuks jūsų naudai.

Arklys (1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Jautis yra draugiškas arkliui – jiems dažnai tenka dirbti greta, jie gerbia ir vertina vienas kitą. Sėkmė lydės šio ženklo atstovus daugybėje pastangų, tačiau reikia būti aktyvesniems ir ryžtingesniems. Elkitės, net jei abejojate pasirinkimo teisingumu – tada rasite būdą, kaip pagerinti reikalus, arba pakeliui staiga paaiškės, kad tai yra dar geriau, nei buvo planuota anksčiau. Praleiskite daugiau laiko gamtoje, stenkitės pakankamai išsimiegoti ir stebėkite savo mitybą.

Avis arba ožka (1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Dar vienas ženklas, galintis drąsiai žvelgti į ateitį, metai bus vaisingi ir laimingi. Atidžiai įsiklausykite į savo intuiciją – 2021 m. Geriausiai žinosite, kur ir kokiu greičiu judate. Galbūt jūsų laukia pokyčiai darbe – paaukštinimas ar net įmonės pakeitimas (bet kilimas karjeros laiptais). Nepatingėkite, turėkite laiko pailsėti, neprisiimkite per daug savęs ir tikitės labai malonios staigmenos antroje metų pusėje.

Beždžionė (1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Turėsite pasitelkti savo fantaziją visa jėga, kad išanalizuotumėte visas galimybes, kurios ateinančiais metais gausiai gaus jūsų. Atsisakykite pasiūlymų iš karto – daugelis jų suteiks paslėptas verslo perspektyvas, kurios, tinkamai laikantis požiūrio, atneš nemažą pelną. Turėtumėte pasitikėti tik žinomais partneriais – jie kartais bandys įtraukti jus į abejotinus įvykius: deja, tarp nesąžiningų patarėjų gali būti artimiausi žmonės. Geriausia nesivelti į nuotykius, kurie žada greitą augimą ir atsisako dalyvauti reikaluose, susijusiuose su naujosiomis technologijomis ir informaciniu verslu – tačiau jei jau dirbate šiose srityse, tiesiog būkite kuo sąžiningesni savo versle, ir viskas bus gerai.

Gaidys (1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Jūs tikrai turėtumėte užsiimti menu, žurnalistika ar viešaisiais kalbomis – bet koks jūsų žodis turės neįtikėtiną svorį, daugybė teiginių palies žmones ir pakeis jų idėjas apie grožį. Stenkitės nepiktnaudžiauti savo talentu, dalyvaukite tik tikrai vertinguose dalykuose – rašykite tik geriausiems leidiniams, piešite tik didelio masto kūrinius, kalbėkite tik daugybės žmonių akivaizdoje. Svarbiausia, kad tu neštum žmonėms šviesą, nesilenktum prieš savo sąžinę ir nesistengtum nieko niekinti. Priešingu atveju prarasite daugiau – dėl reputacijos ir emocijų. Sunkiais laikais artimieji jums tikrai padės, pasistenkite daugiau dėmesio skirti jiems naujaisiais metais.

Šuo (1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

2021 m. Geriau elkitės ramiau – nepradėkite jokio svarbaus verslo, nepradėkite kraustytis, nekeiskite darbo. Saugokite tai, ką turite, palaikykite nuolatinius santykius, būkite surinkti ir ramūs, kad galėtumėte laiku atsakyti į netikėtumus. Jų bus gana daug – ir gerų, ir, deja, nelabai laimingų, bet jei įsiklausysite į savo intuiciją, tai jums pasakys, kurioje vietoje jums reikės „paskleisti šiaudus“. Šiais metais išmoksite vertinti seną draugą ir iš naujo atrasti šeimos vertybes – neblogai, sutinkate? Būtinai pabandykite nuvykti prie jūros ar bent jau dažniau aplankyti kaimą, kad pasisemtumėte jėgų būsimiems pasiekimams.

Šernas (1959, 1971, 1983, 1995, 2007)

Metai bus sunkūs, tačiau tai nėra priežastis nusiminti ir tingėti. Jūsų patarimas gali būti neįkainojamas jūsų aplinkos žmonėms, daugelis tai greitai supras ir bandys pasinaudoti jūsų gerumu savo naudai. Spręskite iškilusias problemas, nebandykite jų atsikratyti vienu ypu, naudokitės „mažų žingsnelių“ taisykle. Daugiau medituokite, vaikščiokite gamtoje, pabandykite padaryti mažas dovanas sau ir artimiesiems – kad tik jūsų nuotaika pagerėtų.

Reklama