22 metų karo pabėgėlė iš Ukrainos, užmezgusi romaną su savo globėju, kaltina jo žmoną veidmainyste

Kitos Naujienos

Karo pabėgėlė iš Ukrainos, kuri užmezgė romaną su savo globėju Jungtinėje Karalystėje, kai buvo apsistojusi jo šeimoje, neigia esanti „šeimos griovėja” ir kaltinimus vadina „apkalbomis”. 22 metų Sofija Karkadym pabėgo iš Lvovo ir gegužės pradžioje apsigyveno pas 29 metų Tonį Garnetą, jo žmoną Lorną ir du jų vaikus Bradforde, – rašo dailymail.co.uk.

Tačiau T. Garnettas greitai įsimylėjo savo naująją viešnią ir po dešimties dienų paliko žmoną dėl jos, persikraustydamas su ja į savo tėvų namus.

P. Garnetas sakė, kad įsimylėjo ponią Karkadym ir nori su ja praleisti visą likusį gyvenimą.

O ponia Karkadym tvirtina, kad ji nėra kalta dėl nutrūkusių jo šeimos santykių.

Ji sakė laikraščiui „The Sun”: „Man tai niekada neatėjo į galvą. Šeima man patiko. Su Lorna praleidau daug laiko ir stengiausi jai padėti. Tačiau ji buvo veidmainė.

„Jos nuolatiniai įtarinėjimai, įtampa tik dar labiau suartino mane ir Tonį.

Ji sukūrė šią situaciją nuolat įtarinėdama, kad kažkas vyksta, nors taip nebuvo. Taigi tai jos kaltė”.

29 metų Tony Garnett sakė, kad įsimylėjo 22 metų pabėgėlę Sofiia Karkadym, kuri prisipažino, kad vos tik pamačiusi šeimininką jį taip pat pamilo.

Išvargusi Lorna Garnett (nuotraukoje su buvusiu vyru Tony) pasidalijo nuoskaudomis po to, kai įsileido ukrainietę į savo namus

L. Garnett sako, kad jai skaudėjo širdį po to, kai vyras nusprendė ją palikti dėl ukrainietės.

Kalbėdama su laikraščiu „The Sun on Sunday” L. Garnett sakė mananti, kad ponia Karkadym „nuo pat pradžių nusitaikė į Anthony, nusprendė, kad nori jo, ir jį pasiėmė”.

Ji taip pat pridūrė: „Jai nerūpėjo, kad po savęs paliko mūsų šeimos griuvėsius. Viskas, ką sukūriau, per dvi savaites apsivertė aukštyn kojomis”.

Ponia Garnett laikraščiui sakė, kad turėjo abejonių dėl to ar suteikti pastogę nepažįstamai merginai, tačiau, per žinias pamačiusi „siaubingą” situaciją Ukrainoje, manė, kad priimti pabėgėlę yra teisinga.

Ji sakė: „Nusprendžiau, kad tai teisingas sprendimas – suteikti žmogui stogą virš galvos ir padėti jam, kai to labai reikia.

Taip Sofija man atsilygino už tai, kad suteikiau jai namus.

Šeima priglaudė ponią Karkadym, norėdama padėti nuo Rusijos invazijos bėgantiems ukrainiečiams, o Tonis „The Sun” sakė, kad „norėjo pasielgti teisingai” ir kad ji buvo pirmasis žmogus, kuri susisiekė su juo „Facebook” puslapyje, kuriame jis pasiūlė apgyvendinti pabėgėlę pagal vyriausybės programą.

IT vadybininke dirbanti ponia Karkadym gegužės 4 d. išskrido į Mančesterį po to, kai kelias savaites Berlyne laukė, kol jai bus patvirtinta Jungtinės Karalystės viza.

P. Garnettas sakė, kad tarp jo ir viešnios greitai užmezgė ryšys, jo šešiametė ir trejų metų dukros taip pat ją pamėgo, nors jo žmona – ne.

Praėjus vos 10 dienų po apsigyvenimo pas Garnettų šeimą, Sofija (nuotraukoje) ir meilužis Tonis išsikraustė.

IT vadybininkė Sofija pabėgo iš Vakarų Ukrainos Lvovo miesto, kad išvengtų karo. Nuotraukoje: pabėgėliai, laukiantys įlipti į traukinį pagrindinėje Lvovo miesto geležinkelio stotyje vasario mėn.

M. Garnettas, kuris kalba slovakiškai, kalbėdavo su savo būsima mylimąja šia kalba , o ji kalbėdavo ukrainietiškai, nes šios dvi kalbos yra tarpusavyje suprantamos.

Tačiau dėl to jo žmona nesuprasdavo, apie ką jie kalbasi.

„Mes puikiai sutarėme, bet tuo metu tai buvo ne daugiau nei tai – nors suprantu, kodėl Lorna pradėjo jai pavydėti ir piktintis”, – sakė J. Garnettas.

Bėgant dienoms ponia Karkadym prisijungdavo prie pono Garneto sporto salėje, jie kalbėdavosi jo automobilyje, o namuose jiedu fiziškai suartėdavo.

„Namuose supratau, kad mes rasdavome pasiteisinimų vienas kitą paliesti ir prisiliesti, tai buvo labai flirtuojantis elgesys, bet tuo metu nieko daugiau neįvyko”, – teisinosi jis.

„Nors tai buvo gana nekalta, dėl to kildavo ginčų. Galiu tai suprasti. Kai grįždavau vakare, Sofija būdavo ta, kuri paruošdavo man patiekalą, kurį turėdavau paragauti.

Sofija Karkadym sakė, kad vos tik pamačiusi Tony’į jį pamilo, ir jiedu gyvena savo „meilės istoriją”.IT vadybininkė (nuotraukoje) apsigyveno pas J. Garnettą ir jo tėvus, kol jie susiras savo būstą

Porai vis labiau suartėjant, jo žmona tapo „labai pavydi”, sako T. Garnettas, ir ėmė klausinėti, kodėl ponia Karkadym nuolat jį seka.

„Atmosfera darėsi labai bloga ir Sofija man pasakė, kad nežino, ar gali toliau gyventi su mumis tokiomis aplinkybėmis”, – sakė jis.

Lorna niekada nebuvo labai entuziastinga dėl pabėgėlės mūsų namuose, nes tai reiškė, kad mergaitėms teks kraustytis į vieną kambarį.

Viskas išsisprendė po to, kai po kilusio moterų ginčo ponia Karkadym apsipylė ašaromis ir pareiškė, kad nebegalinti gyventi tuose pačiuose namuose.

Ponas Garnetas sakė, kad „kažkas manyje spragtelėjo”, ir jis pasakė žmonai: „Jei ji išeina, išeisiu ir aš”.

Tuomet pora susikrovė lagaminus ir persikėlė gyventi pas jo motiną ir tėvą, nors šiuo metu jie ieško būsto, į kurį galėtų persikelti.

Po to, kai jų 10 metų trukę santykiai nutrūko vos per 10 dienų, Tony sako, kad jaučiasi blogai ir kad Lorna nėra kalta.

„Man labai gaila dėl to, ką Lorna išgyvena, tai buvo ne jos kaltė ir tai nebuvo susiję su niekuo, ką ji padarė blogai.

Mes niekada nesiruošėme to daryti, tai nebuvo planuota ir nenorėjome niekam pakenkti”.

Stewart Carr, Jessica Warren, dailymail.co.uk. 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!