22 metų Kristina viena augina penkis brolius ir seserį

Žmonės

Apsiimti globoti vaikus Kristina nusprendė po tėvų mirties – prieš 5 metus nuo vėžio mirė tėvas, o motina neištvėrė sielvarto ir po metų mirė dėl širdies problemų.

Vyriausioji dukra – tuomet 18-metė Kristina – tik baigė mokyklą, tačiau tvirtai nusprendė nė už ką nesiskirti su savo broliais ir seserimi ir sugebėjo apiforminti jų globą.

Nuo to laiko praėjo keli metai: vienas vaikinų jau užaugo ir mokosi suvirintojo profesijos, Kristinos globoje liko 6 vaikai: vyriausiam Kostiai – jau 17 metų, o jauniausiam Ženiai – vos septyneri, Kristina ruošia jį pirmai klasei.

Visi kartu jie gyvena dideliame privačiame kaimiškame name ir turi ūkį.

Kristinos rytas prasideda virtuvėje. Mergina keliasi anksti ir imasi ruošti pusryčius. Kol pusryčiai ruošiami, kažkas iš vaikų eina šerti naminės gyvūnijos. Nedideliame tvarte, pastatytame tėvo, gyvena žasys, vištos, triušiai.

Po pusryčių vaikai tvarko stalą ir plauna indus. Kad nekiltų problemų, konfliktų ir ginčų, kiekvienas šeimos narys griežtai laikosi savo pareigų.

Be darbų namuose, vaikai padeda Kristinai ir darže: ūkis padeda šeimai paįvairinti racioną ir sutaupyti, kadangi nereikia pirkti daržovių. Vaikai augina pomidorus, agurkus, morkas, svogūnus, burokėlius.

Vyriausias brolis Artiomas, jam 20 metų. Kai jis grįžta iš mokslų, labai man padeda, atlieka visus sunkius vyriškus darbus.
Laisvu laiku vaikai daug laiko praleidžia lauke. Neseniai Kristina nupirko mažyliams dviračius, ir dabar vaikai ištisas dienas jais važinėja.

Kristina liks savo brolių ir seserų globėja, kol visiems jiems sukaks 18 metų. Žinoma, ji myli vaikus, tačiau atvirai prisipažįsta, kad kol kas neplanuoja tekėti ir kurti šeimos. Nors gerbėjų pakanka, tačiau visus juos Kristina išvaiko, o ir jaunuoliai, tik sužinoję apie didelę Kristinos šeimą, greitai praranda susidomėjimą santykiais.

Dabar artimiausiuose „daugiavaikės mamos“ planuose – eiti mokytis į koledžą, išsilaikyti teises ir pirkti mašiną.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt