23 metų jaunuolis susituokė su 38 metų moterimi, turinčia 11 vaikų.

Žmonės

Daugelis mano, kad moteris su vaikais, o tuo labiau daugiavaikes motinas, veda gana nenoriai. Vyrai nepageidauja svetimų vaikų, kuriais teks rūpintis ateityje.

Tačiau Tatjanos ir Jevgenijaus vestuvės garsiai paneigė šią nuomonę ir įrodė tai, kad meilei nėra tokių sąvokų, kaip „amžius“, „atstumas“ ir „pinigai“! 23 metų  Jevgenijus, vedė 38 metų moterį su 11 vaikų.

Su pirmuoju sutuoktiniu Tatjana planavo sukurti didelę šeimą su daug vaikų, tačiau atsiradus 11 mažyliui,vyras smarkiai pasikeitė: pradėjo gerti ir kelti ranką prieš moterį. Tada ji nusprendė skirtis.

„Gyvenimas pas mane vienas. O ir kam vaikučiams į tai žiūrėti? Įkyrėjo, ėmiau ir padaviau skyryboms. Kai teisėja sužinojo, kiek pas mane vaikų, įdėmiai pažiūrėjo ir pasakė: „Taip, moteris su 11 vaikų su vyru šiaip sau nesiskiria!“Ir išskyrė mus tą pačią dieną ! Klaidinga nuomonė, kad reikia viską kęsti dėl vaikų.

Jei moteris – normali motina, ji visada pamaitins, pagirdys ir aprengs vaiką. Ji viską padarys“,- pasakojo Tatjana.

Jau netrukus po skyrybų pas moterį atsirado jaunas gerbėjas. Su 23 metų Jevgenijumi ji susipažino skrydžių maitinimo ceche, kur Tatjana įsidarbino virėja. Vaikino visiškai netrikdė amžiaus skirtumas ir jis ėmė aktyviai merginti daugiavaikę mamą. O Tatjana negalėjo įsidrąsinti ir prisipažinti, kad turi 11 vaikų.

Po prisipažinimo Jevgenijus rimtai susimąstė, o paskui pakvietė Tatjaną į kiną. Po to jokių pokalbių nebuvo, juk porelė be perstojo bučiavosi.

Vaikai greitai susidraugavo su Jevgenijumi. Ypač greitai vaikinas rado bendrą kalbą su berniukais.

Po susitikimo su vaikais Jevgenijus daugiau nesvarstė ir pasipiršo Tatjanai. Tačiau moteris neskubėjo sutikti. Tada vaikinas užsitikrino vaikų palaikymą. „Mes visi kartu iškėlėme jai ultimatumą: nori,nenori, bet būsi mano žmona!- pasidalijo Jevgenijus.

Jevgenijaus kolegos nepritarė jo sprendimui, juk gyvenimas su 11 vaikų – nelengvas dalykas! Tačiau sibirietis jau buvo apsisprendęs.

„Dabar ne kiekvienas ves moterį su 11 vaikų. Vaikučiai labai myli Ženią, tai svarbiausia. Moteriai svarbu, kad jis ne ją mylėtų, o jos vaikus. Pati pažįstu daug tokių šeimų, kur vaikai atstumti. Pas mus ne taip“,- prisipažino Tatjana.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!