3 ZODIAKO ŽENKLAI, KURIEMS LABIAUSIAI PASISEKS 2019 METAIS

3 ZODIAKO ŽENKLAI, KURIEMS LABIAUSIAI PASISEKS 2019 METAIS Horoskopai

Astrologė Edda Paukson tikina, kad būtent šiems trims Zodiako ženklams 2019 metai bus patys sėkmingiausi!

AVINAS

Profesinėje srityje šie metai žada kardinalias permainas ir judėjimą į priekį. Metai tiesiog idealiai tinka norintiems keisti profesinę kryptį, ketinantiems studijuoti ar kitais būdais save tobulinti. Avinams atskubėję Kiaulės metai turėtų būti sėkmingi finansiškai, ypatingai tuo atveju, jei prisiversi viską padaryti laiku, neatidėliodama kitai dienai.

Meilės reikaluose didelių audrų nenusimato, gali tikėtis stabilumo, supratingumo ir ramybės. Daugiau dėmesio skirk intymiai gyvenimo sričiai, nes tavo santykiuose šis punktas atlieka labai svarbų vaidmenį. Jei kol kas esi vieniša, šiais metais žvaigždės turėtų padėti tau surasti tą vienintelį. Arba priešingai – žvaigždės padės jam surasti tave.

ŠAULYS

Panašu, kad laukia tikrai puikūs metai, nes gausos ir laimės planeta Jupiteris juda būtent link tavo ženklo. Sėkmė turėtų tave lydėti visose gyvenimo srityse, tik turėk saiką – savanaudiškumas ir neriboti norai prie gero niekuomet nepriveda. Profesinėje srityje viskas judės pagal planą, be didelių netikėtumų. Karjeros prasme galimybių netrūks, tačiau kur kas daugiau permainų gali vykti asmeniniame gyvenime.

2019 metais tikėtinas gyvenamosios vietos keitimas ir greičiausiai tai bus susiję su santykiais. Antrąją pusę jau radę Šauliai galimai žengs naują žingsnį – kažkam gyvenimas kartu ar vestuvės, kažkam – šeimos pagausėjimas. Vieniši Šauliai taip pat nesnaus ir mėgausis jiems rodomu dėmesiu, kurio šiais metais tikrai neturėtų trūkti.

ŽUVYS

Žuvų ženklui 2019 Kiaulės metai turėtų būti pilni permainų ir galimybių. Sulauksi daugybės naujų ir labai įdomių pasiūlymų, susijusių su tavo karjera. Tikėtina, kad jausi stiprų pokyčių norą, todėl greičiausiai priimsi gyvenimo siūlomus iššūkius be didesnių apmąstymų.

Santykiuose su antrąja puse jokių sukrėtimų taip pat nenumatoma, tačiau šiek tiek pipiriukų tikrai nepakenks. Tad besimėgaudama savo gyvenimu nepamiršk ir partnerio – kuo daugiau dėmesio parodysi, tuo daugiau jo gausi atgalios. 2019 metai meilės srityje turėtų būti sėkmingi ir kol kas vis dar vienišoms Žuvytėms. Tikėtinos naujos (ar atsinaujinusios) pažintys, kurios galimai peraugs į neplanuotai rimtus jausmus!

Reklama