3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį Horoskopai

JAUTIS

Šį mėnesį turi išnaudoti maksimaliai – žvaigždės sako, kad tai kone geriausias mėnuo visuose metuose, kuomet tau atsiveria nauji keliai ir platūs horizontai. Turėsi pakankamai energijos veikti visose gyvenimo srityse ir imti iš jų viską, ką tik įmanoma – darbe, asmeniniame gyvenime, santykiuose. Mėnesio pradžia bus daug žadanti, tačiau ypatingas laikotarpis turėtų prasidėti gegužės viduryje, kuomet į tavo ženklą įžengs aistringoji, galvą apsukanti Venera. Tuo metu tikėtini nauji santykiai, smagios pažintys ir perspektyvos ne tik meilės srityje. Gali turėti viską, ko tik panorėsi! Ir jausmus, ir laimę, ir pinigus!

SVARSTYKLĖS

Panašu, kad pagaliau galėsi atsikvėpti ir visa savo esybe nersi į gyvenimo malonumus. Širdį virpins prabudę jausmai – galbūt jau esamam partneriui, slaptai simpatijai ar naujai sutiktam pažįstamui. Sektis turėtų visuose frontuose, nes tavo pasitikėjimas savimi ir prasiskleidusi vidinė deivė padės atikrūkti nuo žemiškų dalykų ir pajusti tikrą gyvenimo pilnatvę. Tik išlaikyk blaivų protą ir nepasiduok neapgalvotoms pagundoms!

OŽIARAGIS

Jei iki šiol sukai sau galvą, kaip išbristi iš nesibaigiančių darbų, atsipūsti ir pagaliau pasimėgauti gyvenimu, tai dabar pagaliau galėsi giliai įkvėpti ir pajusti gaivaus oro gūsį. Žvaigždės sako, kad teigiamos permainos ne už kalnų – jau dabar gali pastebėti pirmuosius prasiskleidžiančius saulės spindulius, kurie šildys vis labiau. Reikalai turėtų pradėti tvarkytis ne tik darbuose, bet ir santykiuose. Vidury mėnesio tikėtinos naujos, viltis žadinančios pažintys. Nepergyvenk – net jeigu visa tai neperaugs į ilgalaikį romaną, tau vis tiek bus labai naudinga. Tad mažiau galvok apie ateitį ir mėgaukis tau siunčiamomis likimo dovanomis!

Reklama