3 Zodiako ženklai, kurių gegužės mėnesį laukia permainos meilės srityje

3 Zodiako ženklai, kurių gegužės mėnesį laukia permainos meilės srityje Horoskopai

Meilė, meilė, meilė!

SVARSTYKLĖS

Svarstyklėms gegužės mėnuo žada tikrą jausmų dramą. Tai romantikos, emocijų ir ryškių išgyvenimų etapas, padovanosiantis tau daug šiltų akimirkų ir optimizmo. Be abejonės, svarbiausias vaidmuo atiteks tavo antrajai pusei, tad nesnausk ir drąsiai leiskis į meilės nuotykius. Dabar ne tas metas, kuomet reikia ilgai svarstyti ir ieškoti balanso tarp pliusų ir minusų. Leisk sau atsipalaiduoti ir pasimėgauti gyvenimo teikiamais malonumais, tačiau neskubėk su vestuvėmis, jeigu jausmai visai apsuks tau galvą.

SKORPIONAS

Skorpionų laukia audringas mėnuo, kupinas romantiškų patirčių ir išgyvenimų. Gali tikėtis intymių akimirkų, komplimentų ir širdį glostančių staigmenų. Tačiau nuo gegužės vidurio reikėtų įjungti racionalumą! 18 dieną tavo ženkle vyks mėnulio užtemimas ir tai nėra pats palankiausias metas meilės reikalams – gali priimti skubotus sprendimus, dėl nesuvaldytų emocijų pasirinkti neteisingą kelią. Šiek tiek palauk ir jau nuo gegužės 20 dienos vėl nerk į meilės jūrą!

ŽUVYS

Artėja ir tavo laimės valanda! Jeigu esi vieniša, savo antrosios pusės gali pradėti dairytis jau nuo gegužės 10 dienos. Panašu, kad šį kartą viskas gali būti labai rimta – ne šiaip koks susižavėjimas, o tikra meilė! Gal net visam likusiam gyvenimui! Dabar itin tinkamas metas sutikti patikimą antrąją pusę, tikrą sielos draugą. Tačiau neskubink įvykių – deginanti aistra linkusi greitai išblėsti ir po savęs nieko nepalikti, o į tavo gyvenimą turi ateiti žmogus, padovanosiantis kur kas daugiau, nei kelias aistros kibirkštis.

Reklama