3 Zodiako ženklus įspėja saugotis kovo mėnesį: nesakykit, kad niekas to nesakė

Kitos Naujienos

Prisisekite saugos diržus, nes šis mėnuo tikrai bus laukinis pasivažinėjimas. Ir nors galite jaustis taip, kad vos suspėjate, tačiau kartu džiaugiatės gražiomis akimirkomis, kurių kitaip niekada nebūtumėt patyrę.

Jei esate vienas iš Zodiako ženklų, kuriems kovo mėnuo bus pats blogiausias – Mergelė, Liūtas ir Ožiaragis – galite jaustis priblokšti dėl to, kas laukia, bet tai nereiškia, kad negalite su tuo susitvarkyti, rašo elitedaily.com.

Mergelė

Šį mėnesį jūsų santykiai plečiasi daugiau nei anksčiau. Stiprinate partnerystes ir giliau bendradarbiaujate su kitais. Tačiau nepamirškite, kiek energijos galite atiduoti, nes kovo mėnesiui įsibėgėjus gali atrodyti, kad jums visko jau per daug.

Pasinaudokite savo teise ką nors atmesti, jei tai prieštarauja kažkam, dėl ko neįmanoma ginčytis. Atminkite – jūs turite nuspręsti, kokie yra jūsų prioritetai.

Liūtas

Jei jaučiate, kad šį mėnesį sienos užsidaro prieš jus, nebūkite per griežti sau. Jūs artėjate prie pokyčių ribos ir jaučiate spaudimą padaryti teisingą žingsnį. Tačiau veikiant spaudimui, gali nutikti daug gražių dalykų, ir jei uola nori ištverti didelį karštį, ji ilgainiui virs deimantu.

Žinokite, kad tai, kas jūsų laukia kitoje pusėje, simbolizuos visas jūsų aukas. Sėkmei reikia laiko, ir kuo daugiau esate pasirengęs išgyventi, tuo labiau atveriate save, kad ją pasiektumėte.

Ožiaragis

Kai šis mėnuo įgauna pagreitį, galite pajusti, kad suaktyvėja visi jūsų blogiausi instinktai. Venerai ir Marsui kovo 3 dieną sujungus jėgas su Plutonu Ožiaragio ženkle, jūs atrandate drąsos žiūrėti į šešėlius, nuo kurių paprastai nusukate šalin žvilgsnį.

Užuot vengę ne tokių idealių savo dalių, atrandate, kaip jūsų trūkumai padarė jus dar galingesnius. Tačiau galia gali sukurti chaosą be krypties, todėl išnaudokite šį atsparumo antplūdį ir panaudokite jį kažkam prasmingam.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!