4 produktai, kuriuos kiekvienas hipertenzija sergantis žmogus turėtų turėti savo šaldytuve

4 produktai, kuriuos kiekvienas hipertenzija sergantis žmogus turėtų turėti savo šaldytuve Įdomybės

Nustebsite, koks veiksmingas natūralių maisto produktų vartojimas gali būti gydymui ir profilaktikai!

Citrinos sultys

Skysčių susilaikymas visada susijęs su daugeliu sveikatos problemų. Tai ypač aktualu, jei jus kamuoja aukštas kraujospūdis. Jums gali padėti toks paprastas ir populiarus produktas kaip citrina, nes ji turi tikrai fantastiškas savybes!

Citrinų sultys yra puikus vitamino C šaltinis. Šis junginys puikiai kovoja su toksinais ir kitais kenksmingais elementais, kurie kaupiasi skysčių sulaikymo metu.

Be to, citrinų sultys turi gerų diuretinių ir filtruojančių savybių. Atminkite, kad citrinose, kaip ir kituose vaisiuose, yra daug vandens. Visa tai padaro citriną idealiu natūralaus ir saugaus kūno valymo ingredientu.

pyragasRekomenduojama kiekvieną dieną išgerti po 1–2 stiklines citrinos sulčių be cukraus.

Česnakai

Česnakai yra pagrindinis ingredientas natūralių vaistinių produktų pasaulyje. Jis laikomas naudingiausiu ingredientu gydant begalinį medicininių, mitybos, ortopedinių ir kitų sveikatos problemų sąrašą. Česnakai taip pat gali būti puiki priemonė nuo padidėjusio kraujospūdžio simptomų.

česnakaiDaugelis ekspertų rekomenduoja hipertenzija sergantiems pacientams valgyti česnaką, nes šis produktas padeda sumažinti cholesterolio kiekį. O česnakas taip pat turi tokią naudingą savybę, kaip galimybę išplėsti arterijas. Be to, tai apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo.

Vietoj natūralaus česnako galite kasdien vartoti česnako ekstrakto piliulę ar į maistą įdėti šviežio česnako arba valgyti visą skiltelę, mirkytą 6–8 valandas stiklinėje vandens.

produktai
Juodasis šokoladas

Mes žinome, kad jums tikrai patiks šis produktas. Juk juodasis šokoladas yra ne tik sveikas, bet ir skanus. Jame yra flavonoidų, o tai reiškia, kad tai labai naudinga jūsų širdžiai.

Atkreipkite dėmesį, kad norint sumažinti kraujospūdį, reikia valgyti juodąjį šokoladą, nes kitos šokolado rūšys neturi panašių savybių.

Alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejuje yra cheminių medžiagų, kurios apsaugo nuo oksidacijos ląsteles, padeda kontroliuoti diabetą ir mažina blogojo cholesterolio kiekį.

kraujospūdį
Tačiau, kaip ir bet kuris kitas, anksčiau aprašytas produktas, alyvuogių aliejus gerai veiks tik reguliariai vartojamas.

Taigi, valgykite sveikai, subalansuotai ir tiesiog stenkitės šiuos 4 maisto produktus dažniau turėti ant savo stalo ir juos vartoti! Būkite sveiki!

Reklama