40-metis atgijo po kelių valandų, praleistų morge. Šeima dėl aplaidumo kaltina gydytojus

Įdomybės

Tokie atvejai nutinka ne pirmą kartą, ir visada tai yra didžiulė trauma pacientų šeimoms. Nes, viena vertus, kaip galima nesidžiaugti, kad „mirusysis“ staiga atgijo. Kita vertus, jei niekas jo nebūtų pastebėjęs, jį būtų pražudęs per ilgas buvimas šaldymo kameroje arba skrodimas. Kaip žmonės atgyja morge?

40-metis vyras, kuriam gydytojas po nelaimingo atsitikimo konstatavo mirtį, buvo patalpintas į šaldytuvą. Tačiau po 7 valandų jo sesuo pastebėjo gyvybės ženklų.

Mirusysis atgijo morge

Šis neįprastas įvykis nutiko 40-mečiui elektrikui iš Indijos. Lapkričio 18 dieną Moradabade Sreekesh Kumar partrenkė motociklas. Jo būklė buvo kritinė. Kai jis buvo nuvežtas į ligoninę, budintis gydytojas kelis kartus apžiūrėjo vyrą ir konstatavo jo mirtį.

Tada buvo nuspręsta jį paguldyti į šaldytuvą, kad patologas galėtų jį kitą dieną ištirti. Po septynių valandų 40-mečio šeima atvyko į morgą atpažinti ir pasirašyti skrodimo dokumentų.

Vyro svainė Madhu Bala staiga pastebėjo, kad vyras juda! Kiti šeimos nariai, kurie taip pat buvo sutrikę, susirinko aplink Sreekesh Kumar kūną ir iškvietė policiją bei gydytojus.

Pacientas išgyveno, bet vos nepatyrė mirties

Ištrauktas iš šaldytuvo, Sreekesh Kumar, kuris buvo hipotermijos būklės, buvo nukreiptas į medicinos centrą Meerute. Pasak portalo „Liputan6.com“, vyras vis dar yra komoje, tačiau jo būklė jau pagerėjo. „Gydytojas mus patikino, kad jam jau negresia joks pavojus“, – žurnalistams sakė paciento artimieji.

Nežinoma, ar 40-metis elektrikas po nelaimingo atsitikimo buvo klinikinės mirties būsenoje, ar jis buvo gyvas, o gydytojas elgėsi aplaidžiai. O gal, pasak ligoninės medicinos direktoriaus, įvyko stebuklas? Ar tai kada nors bus išaiškinta, dar neaišku.

„3 valandą nakties budintis gydytojas apžiūrėjo pacientą, tačiau jo pulso neaptiko. Jis man pasakė, kad net kelis kartus apžiūrėjo vyrą. Tada jis konstatavo jo mirtį“, – vietos žiniasklaidai pasakojo daktaras Shiv Singh, kuris yra Moradabado miesto vyriausiasis gydytojas. „Ryte policija ir šeima rado jį gyvą. Pradėtas tyrimas ir dabar mums svarbiausia išgelbėti jo gyvybę.“ – pabrėžė jis.

Keturiasdešimtmečio šeima jau paskelbė, kad nepriklausomai nuo tyrimo rezultatų, jie pateiks skundą prieš gydytojus dėl aplaidumo, nes jie „vos nenužudė Sreekesh Kumar, patalpinę jį į šaldytuvą“.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt