5 merginos pagal Zodiaką, kurioms daugelis pavydi grožio

5 merginos pagal Zodiaką, kurioms daugelis pavydi grožio Horoskopai

Apie gražias merginas ir moteris visi šnekėjo bei šnekės. Tiesa, šnekos dažnai apima ne tik liaupses apie šių merginų žavesį, bet ir pavydą. Po kokiais Zodiako ženklais gimusioms merginoms pavydima jų grožio labiausiai?

 

JAUTĖS. Jaučio ženklo atstovės nėra įkyrios gražuolės ar pamaivos. Jos tvirtai žino, jog yra gražios, tačiau naudojasi ne savo grožiu, o prigimtinėmis proto savybėmis. Tai gražių ir protingų merginų komplektacija. Iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Gamta joms dovanojo ne tik puikų, taikų charakterį, bet ir apdovanojo natūraliu grožiu. Joms visai nebūtina daug dažytis ar kiurksoti grožio salonuose – užtenka vos vos pabrėžti savo natūralų simpatiškumą.

VĖŽIUKĖS. Vežių ženklo atstovės dažnai aplinkinius traukia ne tik švelnia išvaizda, bet ir puikiomis manieromis. Jos visuomet stengiasi išlaikyti tiesią laikyseną, nesikūprina, prie stalo nečepsi ir nemėgsta keiksmų. Turbūt todėl daugeliui jos atrodo tikras rafinuotumo bei elegancijos įsikūnijimas, tad į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti. Tiesa, joms netrūksta ir pavyduolių, kurie pavydi Vėžiukėms manierų ir jų įgimto moteriškumo. Daugelis net įtaria jas vaidinat prieš kitus, nes jos atrodo trapios, nuolankios merginos be jokių nuodėmių.

MERGELĖS. Jos dažnam siejasi su kuklumu, subtilumu, tačiau spinduliuojamu ypatingu moteriškumu. Jos yra drąsios, kalbios, joms nesunku parodyti susižavėjimą ar dėmesį, jos nėra tylenės. Natūralus, įgimtas grožis ir jų nepaprastas bendravimas lemia, jog jos vertos gražuolių titulo. Jos išsiskiria nepaprastu žavesiu ir pasižymi išskirtiniu stiliaus pojūčiu – jos puikiai žino savo figūros privalumus bei trūkumus, todėl visada puikiai atrodo. Vis dėlto netrūksta ir pavyduolių, ypač tarp moteriškos lyties atstovių, kurios pavydi Mergelėms jų įgimto žavesio.

SKORPIONĖS. Skorpionės iš prigimties yra labai judrios ir aktyvios, todėl nevengia pasportuoti, gyvena aktyvų gyvenimo būdą. Kūno grožis – vienas svarbiausių dalykų Skorpionių gyvenime, todėl jos neapsileidžia ir nesėdi namuose apsikabinusios traškučių pakelį. Būtent savo puikiomis kūno formomis jos žavi aplinkinius. O ir visai nevengia pasipuikuoti savo grožiu – dažnai šneka apie savųjų kūno formų puoselėjimą, makiažo ar šukuosenų atlikimą. Dėl to neretai suerzindamos pavyduoles!

ŽUVYS. Žuvys ganėtinai svajingos asmenybės, tačiau savo laisvumu ir atsipalaidavimu sukuria kiek bohemišką, tačiau patrauklų stilių. Pavelti plaukai, įplyšimas džinsuose – tokios, atrodo, netinkamos geram įvaizdžiui detalės Žuvis išskiria iš kitų ir padaro patrauklias. Žuvys merginos pasižymi rafinuotu stiliaus pojūčiu, nevengia pasipuošti, kai tam yra proga. Merginos dažnai dažosi lūpas raudonai, o tai atkreipia kitų dėmesį.

Reklama