5 patys protingiausi zodiako ženklai

5 patys protingiausi zodiako ženklai Horoskopai

Anot astrologų, zodiako ženklas, po kuriuo gimėme, veikia visus žmogaus gyvenimo aspektus, įskaitant ir intelektą. Astrologai surinko informaciją apie 5 protingiausius  ir talentingiausius žvaigždynų atstovus.

Nenusiminkite, jei jūsų zodiako ženklo nėra šiame sąraše. Kiekvieną riboja tik jo paties protas.

Mokykitės, tobulėkite, sukurkite teigiamą atmosferą ir tada žymiai pagerinsite savo intelektą net be žvaigždžių pagalbos. Kiekvienas turi savo unikalius talentus – tiesiog atraskite juos.

Vandenis

Vandeniai turi fantastišką protą. Jie planuoja kiekvieną savo gyvenimą žingsnį iš anksto, tarsi žaisdami šachmatais ir naudodamiesi geriausia taktika.

Jie puikiai valdo žmones: lyderius iš prigimties ir dirbtinius manipuliatorius. Vandeniai vienu metu gali lengvai atlikti keletą dalykų.

Taip pat svarbu paminėti, kad nuo gimimo jų intelektas intensyviai vystosi. Norint atrasti geriausią gyvenimo kelią, jiems reikia laiko.

Vandeniai išsiskiria ir gebėjimu greitai bei be streso susidoroti su bet kokiomis įtemptomis situacijomis, kai daugelio kitų zodiako ženklų atstovai tiesiog būtų pasimetę.

Be įžvalgumo jiems būdingas neįtikėtinas ramumas ir pasitikėjimas, dėl kurių Vandenis gali susidoroti su bet kokia problema.

Čia ir pasireiškia ženklo sėkmė. Ko visa darbuotojų komanda negali išspręsti, genijus Vandenis sugeba išspręsti viena originalia mintimi.

Mergelė

Kaip ir Vandeniai, Mergelės yra protingos ne pagal metus. Jos gali iš karto imtis joms įdomios veiklos ir atidžiai bei greitai įsisavinti naują medžiagą.

Bet čia taip pat pasireiškia pagrindinis Mergelių minusas – jos yra impulsyvios. Šio žvaigždyno atstovai gali viską mesti ir niekada prie to nebegrįžti, net jei sėkmė jau buvo ne už kalnų.

Mergelės iš prigimties turi gerą atmintį, kuri yra geriau išvystyta nei bet kurio kito ženklo. O su žaibišku sprendimų priėmimu jos neturi sau lygių varžovų.

Mergaitės pasižymi didele empatija: jos permato visus. Jas sunku apgauti, jos blaiviai vertina savo jėgą, tiksliai prognozuoja sėkmės galimybes.

Mergelės gali būti ir humanitarės, ir tiksliukės. Tai taip pat skatina jų sėkmę mokymosi ir kūrybiškumo srityse.

Šaulys

Šauliai – tikri genijai, turintys neribotą proto potencialą. Tačiau jie yra labai tingūs, neramūs žmonės, kurie mėgsta viskas atidėti vėlesniam laikui.

Be šio trūkumo Šaulys galėtų drąsiai vadintis protingiausiu zodiako ženklu.

Šauliai yra protingi. Be to, kaip ir Vandeniai bei Mergelės turi išsivysčiusį protą nuo vaikystės, todėl mėgsta spręsti sudėtingas logines mįsles.

Šauliai yra tikrieji lyderiai, turintys gerą humoro jausmą, kuris atskleidžia intelekto raidą.

Šauliai turėtų prisiminti, kad jie gali tapti protingiausiu zodiako ženklu. Jų intelektas žavi priešingos lyties atstovus, o bet kokioje draugiškoje kompanijoje jie visuomet spinduliuoja optimizmą, išradingumą ir didžiules žinias.

Jie, kaip ir Mergelė, turi neįtikėtiną dedukcinį mąstymą ir intuiciją, todėl juos sunku apgauti.

Ožiaragiai

Ožiaragiai yra Šaulio priešingybės. Taip, jie yra protingi, kaip ir Šauliai, bet kruopštūs ir kantrūs, ko nepasakytum apie ankstesnį zodiako ženklą.

Nuo vaikystės Ožiaragiai it kempinės sugeria visą jiems reikalingą informaciją, todėl jie greitai mokosi ir dažnai protu pranoksta savo amžių. Jų pagrindinis trūkumas yra nepasitenkinimas.

Kiekvieną dieną jie apdoroja didžiulį duomenų kiekį, kuris dažnai yra nenaudingas ir net kenksmingas bet kokiam asmeniui. Ožiaragiai turi išmokti filtruoti informaciją, o tada gyvenime jiems bus daug lengviau.

Įdomu tai, kad nuo gimimo Ožiaragiai nėra labai protingi. Jų nepralenkiamas protas yra nuolatinio darbo rezultatas. Savo kantrybe ir uolumu jie stebina iki sielos gelmių.

Ožiaragiai neturi gyvenimo apribojimų, ir dėl savo valios jėgos jie gali pasiekti bet kokias aukštumas.

Jautis

Sunku vadinti Jautį teoretiku, jis nemėgsta mokytis iš knygų, bet jei privalo, taip ir padarys.

Šio ženklo atstovai mieliau praktikuojasi. Jie mokosi iš savo klaidų, įgyja didžiulę patirtį, o po to kompetentingai ją naudoja – tai ir yra jų stiprusis bruožas.

Be to, jie pasižymi stipria energija, lapių gudrumu, savita charizma ir humoro jausmu. Ir jų išradingumas ir kūrybiškumas neturi lygių.

Jaučių pagrindinis trūkumas yra nenoras gauti išsamesnių teorinių žinių. Jie taip pat yra godūs, kas dažnai neleidžia jiems mėgautis rezultatais.

Vis dėlto būtent tai veda į tolimesnį proto išnaudojimą ir stebuklus. Jaučiai – intuityviai stiprūs žmonės, kurie gali lengvai valdyti ir manipuliuoti kitais žmonėmis.

Nenusiminkite, jei jūsų ženklas nepatenka į protingiausių zodiako ženklų sąrašą. Atminkite, kad kiekvienas žvaigždynas turi savo privalumų ir savybių, būdingų tik jiems, o ne kitiems.

Ir tą patį protą galima vystyti nuolatiniu sunkiu darbu bei mokymusi. Svarbiausia yra tobulinti savo talentą ir neklausyti tų, kurie sako, kad jums nepavyks.

Reklama