5 populiarūs maisto produktai, kurie gali suapvalinti jūsų pilvą kaip balioną

5 populiarūs maisto produktai, kurie gali suapvalinti jūsų pilvą kaip balioną Sveikata

Visceraliniai, aktyvūs ir pilvo riebalai kaupiasi aplink kepenis, kasą ir žarnas. Skirtingai nuo poodinių riebalų (reguliariai riebalų nerasta pagal mūsų oda), ji vaidina  svarbų vaidmenį hormonų pusiausvyra, ir ateina su padidėjusia rizika susirgti 2 tipo cukriniu diabetu, širdies liga, ir skydliaukės problemų. Jei įtariate, kad turite per daug vidaus organų riebalų, kreipkitės į gydytoją.

Peržiūrėkite „ Bright Side “ maisto produktų rinkinius, kurie padidina pilvo riebalų kaupimosi tikimybę, kai jie suvartojami nesubalansuotai, ir premijų skyrių, kuriame pateikiama lengva technika išsiaiškinti, ar kenčiate nuo pilvo riebalų.

1. Fruktozė

Sodai ir dauguma saldumynų, kuriuos gauname prekybos centre, yra supakuoti su rafinuotu cukrumi ir (arba) fruktozė. Pvz., Daugumoje komercinių džemų jie gaminami siekiant išsaugoti mažą vaisių kiekį : šiuolaikiniai džemai gali sudaryti iki 60% saldiklių.

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja valgyti ne daugiau nei 50 gramų cukraus per dieną, kuris yra lygiavertis mažiau nei kolos butelį, priklausomai nuo receptą.

2. Nesubalansuotas maistas su riebalais

Žmonės paklausė savęs, kaip mėsainis ir bulvytės gali būti jums tokie blogi, jei jame daugiausia yra mėsos ir duonos. Dešrainis yra tik dešra su duona, tiesa? Tačiau, pasak  šios dietologės , tai daugiausia pusiausvyros problema. Tipiškas mėsainis ir bulvytės, pavyzdžiui, turi daug riebalų.

Paprastai daržovės padeda virškinti, nes jose yra vitaminų ir antioksidantų. Aišku, greito maisto mėsainiuose ir bulvytėse ar  dešrainiuose beveik nėra daržovių, kad būtų galima subalansuoti riebalų kiekį.

3. Transriebalai

Transriebalai buvo paminėti kaip vienas pagrindinių aktyvaus riebalų susidarymo kaltininkų . Slapukuose ir krekeriuose dažnai būna didelės didelės fruktozės kukurūzų sirupo ir transriebalų dozės.

Kiti įprasti maisto produktai, tokie kaip netikras klevų sirupas, šaldyta pica, šaldytų tešlos gaminiai, kavos tirščiai ar margarinas, taip pat supakuoti su transriebalais.

4. Rafinuoti angliavandeniai

Baltieji ryžiai yra vienas iš labiausiai paplitusių rafinuotų angliavandenių šaltinių kartu su makaronais ir balta duona. Rafinuoti angliavandeniai šiame tyrime buvo susiję su vidaus organų riebalų padidėjimu  . Perėjimas prie viso grūdo ryžių, makaronų ar duonos gali padėti geriau perdirbti angliavandenius, nes juose yra daugiau skaidulų.

5. Rafinuotas cukrus

Cukru dengti kukurūzų dribsniai yra tik ledkalnio viršūnė. Šokolado granoloje ir net paprastoje granoloje su džiovintais vaisiais – dažnai laikomais sveikais – yra ypač daug rafinuoto cukraus ir riebalų , juose yra mažai skaidulų arba jos nėra.

Didelis cukraus vartojimas buvo susijęs su vidaus organų riebalais. Kadangi, pavyzdžiui, pusryčių kruopos taip pat priklauso rafinuotų angliavandenių grupei, tikėkitės tų pačių rezultatų, kaip ir balti ryžiai, jei kasdien suvartojate didelius kiekius. Gera alternatyva yra be cukraus avižiniai dribsniai, kuriuose yra daugiau skaidulų ir mažai pridėtinio cukraus.

Premija: ar esate kriaušės ar obuolio formos?

Nors dieta daro didelę įtaką mūsų kūnui, tai, kur kaupiami riebalai, iš tikrųjų priklauso ir nuo genetikos . Turėtumėte atsižvelgti į keletą veiksnių, kad išvengtumėte vidaus organų riebalų kaupimosi. Didelio kaloringumo dieta visada lemia didesnį riebalų kaupimąsi.

Jei deginatės nepakankamai, galite laikyti riebalus po oda. Šie riebalai gali susigerti ir dažnai sukelia tai, ką kai kurie žmonės vadina „kriaušės formos kūnu“.

Kita vertus, kai kuriuos vidaus organų riebalus galima pamatyti ir išmatuoti, tačiau jų negalima sugriebti, nes jie yra aplink organus, šalia pilvo. Tai veda prie obuolio formos kūno. Įdomu tai, kad vyrai labiau nei prieš menopauzę moterys kaupiasi vidaus organų riebaluose.

Ar žinote kokių nors konkrečių maisto produktų ingredientų, kurie padidina vidaus organų riebalų susidarymo tikimybę jų nežinant? Praneškite mums komentaruose ir pasiūlykite keletą alternatyvų, kaip juos pakeisti!

Reklama