5 priežastys, kodėl dalintis lovą su kate – nuostabu

5 priežastys, kodėl dalintis lovą su kate – nuostabu Įdomybės
  1. Katės lyg pūkuoti šildytuvai.

Kam reikalingas šiltas pledas, kad sušiltum, kai tu turi pūkuotą šiltos laimės kamuolėlį, prie kurio galima prisiglausti taip, kad pamirši apie viską?

2. Jos dovanoja jums dvasinę ramybę.

Jūs jau žinote, kad jūsų super jautrus kačių šeimos gyvūnas perspės jus apie bet kokius naktinius judesius, garsus ir kvapus, kurie jo didenybei pasirodys keisti. Jis jūsų asmeninis pagalbininkas aptinkant plėšiką, gaisrą ar antgamtinius reiškinius.

 

  1. Jos – didelis emocinio išgijimo šaltinis.

Sakote, kačių terapija? Jūs galite ir neturėti specialiai apmokytos gydymo plonybių katės, tačiau bet kuris naminis kačių šeimos gyvūnas veikia jus gydančiai. Kiekvieną kartą, būdami kartu, jūs tampate ramesni, atsipalaidavę ir, žinoma, laimingi. Kur gi be laimės. Koks puikus būdas patekti į pasakų šalį!

  1. Plius jūsų katė irgi mėgsta prie jūsų prisiglausti!

Ne vien jūs mėgaujatės mažu laimės kamuolėliu, kuris patogiai prigludo prie jūsų kojų, bet ir jam patinka gulėti su jumis. Abipusė meilė – ji tokia.

  1. Geriausias būdas pabusti.

Kai mielas mieguistas jūsų pūkuotos atžalos snukutis – pirma, ką jūs matote, atsibudę anksti ryte (arba katino kailis – pirma, ką jūs liečiate), geriausio būdo pradėti naują dieną paprasčiausiai nėra. Paglostykite savo pūkuočius ir pasakykite, kaip smarkiai jūs juos mylite.

Reklama