5 vietos namuose, kur reikia įdėti monetą, kad priviliotum turtus

5 vietos namuose, kur reikia įdėti monetą, kad priviliotum turtus Žmonės
Norint praturtėti reikia daug sunkaus darbo.Tačiau šiek tiek magijos niekada nepakenkia.Norėdami pritraukti finansinę gerovę, turite atkreipti dėmesį į 5 namo vietas.

Palangė

Pilnaties metu ant palangės uždėkite monetą ar sąskaitą (svarbu, kad mėnulio šviesa nukristų).Ryte įsidėkite pinigų į piniginę (geriausia į slaptą kišenę), neišleiskite ir nesikeiskite iki kitos pilnaties.
Pinigai, įkrauti Mėnulio energija, taps jų „brolių“ magnetu.Taigi, bus vis daugiau finansinių išteklių, mažiau bėrimų ir nemalonių išlaidų.
Yra ir kita ritualo versija – įdėti monetą į tuščią piniginę.Ryte įdėkite pinigų, mintyse paprašydami mėnulio padidinti jūsų savijautą.Pakartokite ritualą per kiekvieną pilnatį.

Priekinių durų kilimėlis

Pasirinkite naują blizgančią bendrų metų monetą ir padėkite ją po kilimu prie durų (bute, o ne įėjime).
Kiekvieną kartą valydami, keiskite likučius.Dėl šios paprastos gudrybės pajamos žymiai augs, palyginti su sąnaudomis, ir atsiras papildomų pajamų šaltinių.
Jei turite rimtų finansinių problemų, atlikite sąskaitų išrašymo ritualą.Padėkite užrašą po kilimu likus trims dienoms iki pilnaties.
Kitą dieną, pasibaigus pilnatiui, išleiskite šiuos pinigus kažkam maloniam (saldumynams, niekučiams), bet jokiu būdu ne pagrindiniams poreikiams (kvitų apmokėjimui, vaistų pirkimui, maistui).Per mėnesį gausite didelį pelną, kuris visiškai užvers „skylę“ biudžete.

Veidrodis

Pilnaties metu į piniginę įsidėkite kuo daugiau kupiūrų ir monetų.Atidarę padėkite jį prieš veidrodį, kad pinigai atsispindėtų.
Taigi piniginė energija padidės.Tai pritrauks naujų galimybių ir pelningų pasiūlymų padidinti jūsų gyvenimo pajamas.
Ezoterikai rekomenduoja priešais veidrodį atlikti įvairias pinigines manipuliacijas: skaičiuoti pinigus, įsidėti juos į piniginę.Taip pat piniginėje rekomenduojama laikyti mažą kišeninį veidrodėlį, kuris nuolat padidins jūsų finansinę energiją.

Staltiesė

Nuo seniausių laikų valgomasis stalas buvo laikomas vienu iš namų gerovės centrų.Todėl gerai, jei po staltiese ar aliejine servetėle visada guli kelios monetos ar kupiūros.Jums niekada nereikės pinigų, o jūsų maistas visada bus gausus ir turtingas.
Pilnaties naktį visus grynuosius pinigus namuose rekomenduojama paslėpti po staltiese.
Per mėnesį po ritualo galite gauti neplanuotą pelną (darbas ne visą darbo dieną, dovana, laimėjimas ir kt.).

Pinigų medžio vazonas

Pinigų medis (stora moteris) yra galingas finansinis talismanas.Bet tai neveikia savaime.
Sodindami pinigų medį, ant puodo dugno (ant drenažo arba vietoj jo) turite įdėti saują monetų.Kai medis auga, jūsų kapitalas padidės.
Kai ateis laikas persodinti storą moterį į didesnį puodą, reikia į jį įpilti dar daugiau pinigų.
Reklama