5 zodiako ženklai, kurie susituoks ar išsiskirs 2021 m

5 zodiako ženklai, kurie susituoks ar išsiskirs 2021 m Horoskopai

Teisingumas ?! Ne, žvaigždės apie ją negirdėjo. Dangiškieji globėjai atsitiktinai pasirenka augintinius ir padovanoja juos patys. Astrologai įvardijo 5 zodiako ženklus, kurie ves ar išsiskirs 2021 m. Santuokos bus 100% laimingos.

Tačiau nenusiminkite, jei jums pranašaujama išsiskyrimas. Paprastai tai tik dar vienas žingsnis link šeimos harmonijos, kuri tikrai įvyks artimiausioje ateityje.

2021 m. Vestuvės: Zodiako ženklai, kurie susituoks šiais metais Astrologai įvardijo laiminguosius: Jautis, Dvyniai, Skorpionas, Žuvys.

Už kokius nuopelnus jie pasisakė už žvaigždes, niekas nepripažįstamas.

Tačiau dangiškieji globėjai šiems 4 ženklams žada didelę tyrą meilę ir sėkmingą santuoką.

1. Jautis Gimę globojant Venerai, laukia paprastai sėkmingi metai, o romantika ir smurtinė aistra pasirodys viršuje.

Tie, kurie dar nerado savo sielos draugo, greičiausiai ją pažins balandžio pradžioje. Iki rudens užteks laiko atidžiau pažvelgti ir suprasti – tai likimas. Mendelssohno kovas gros anksčiau nei tikėjotės.

Taigi rinkite pinigus banketui ir paruoškite kvietimus.

2. Dvyniai Negalėsite atsipalaiduoti ir apmąstyti.Išdykėlį kupidoną jaudina jūsų likimas, ir jis nepailsės, kol nesukurs laimingos poros. Pasiruoškite daugybei perspektyvių pažinčių ir įdomių renginių. Kas įdomiausia, Dvyniai, neabejingi šeimos gyvenimo malonumams, pakeis jų požiūrį: tradicijos, abipusė pagarba ir meilė vaikams jiems taps svarbesni nei bet kada.

3. Skorpionas Laikas atsisveikinti su bakalauru.Anksčiau porą radę Skorpionai įteisins santykius birželį ar ankstyvą rudenį. Vestuvės bus labai prašmatnios ir apgalvotos iki smulkmenų.

Tačiau, kaip ir viskas, ką daro šio ženklo atstovai. Vienišiems Skorpionams nereikia ilgai merdėti ieškant laimės. Žvaigždės joms paruošė staigmeną: netikėtą lemtingą susitikimą. Nepraleisk progos!

4. Žuvis Nauji susitikimai mažai tikėtini, laukite senų pažinčių vystymosi. Ah-ah, kiek romantikos! Partneriai užkariaus savo mylimą Žuvį dėmesiu, švelnumu ir galiausiai pateiks trokštamą pasiūlymą. Jūs tiesiog negalite atsisakyti. Nebijokite, žvaigždės kontroliuoja ir tai bus 100% laiminga sąjunga. Išsiskyrimas ar skyrybos: zodiako ženklai, kurie nutrūks 2021 m Amžina meilė yra elito privilegija. Ne visi gali atlaikyti kasdienio gyvenimo išbandymą, ypač po ramybės pirmoje aistrų audroje.

5. Svarstyklės Žvaigždės Svarstyklėms paruošė sunkų, jausmingai įtemptą laiką. Kita pusė išbando jūsų kantrybę. Tarpusavio supratimo neliks nė pėdsako. Jau pavasario pabaigoje turėsite nuspręsti: toliau kentėti ar palikti. Nesvarbu, kurį pasirinkimą atliksite, tai jums bus naudinga ateityje.

Reklama