5 Zodiako ženklai, kurių 2020 m. meilės srityje lauks didžiausi pokyčiai

5 Zodiako ženklai, kurių 2020 m. meilės srityje lauks didžiausi pokyčiai Horoskopai

VĖŽYS. Moto 2020 m. mėgaukis likimo dovanomis. Panašu, kad įsisenėjusi vienatvė trauksis, o skausmas dėl sudaužytos širdies rims. Ateinantys metai ypač palankūs, žadantys daug staigmenų ir gerų permainų. Didelė tikimybė, kad sutiksi taip ilgai lauktą širdies puselę, su kuria sulipsite akimirksniu ir netrukus imsite rimtai kalbėti apie bendrą ateitį. Tos poros, kurios susikūrė prieš Naujuosius metus, džiaugsis darnia pilnatve. Sutvirtės jūsų dvasinis ryšis, susižavėjimas virs tikra meile, nemaža tikimybė sulaukti pasiūlymo tuoktis ar bent gyventi kartu. Vienintelis įspėjimas – nepavyduliauk jo visoms iš eilės, daugiau pasitikėk, vertink tai, ką turi, o ne galvok, kokie pavojai gali grėsti.

MERGELĖ. Moto 2020 m.: saugok, ką turi. Mergelėms metai bus gana romantiški, kupini malonių siurprizų (jei esi vieniša), o meilėje (jei turi antrąją pusę) – gana stabilūs. Mėgaukis mylimojo rodomu dėmesio, nepriekaištauk dėl tvarkos, išmok nusileisti, ieškoti kompromisų – taip pavyks išvengti didelių barnių ir palypėti iki naujo santykių etapo. Pavojinga ir įtempta bus metų pabaiga. Kortos rekomenduoja visą rudenį ir gruodį neišleisti brangiausiojo į tolimą komandiruotę ar kelionę, nes tykos pagundos. Pati irgi atsargiai žiūrėk į pasiūlymus mokytis, padirbėti kitoje šalyje ar mieste, nes ir tau atsiras ne viena galimybė pasukti į kairę, o tai gali baigtis skyrybomis.

ŠAULYS. Moto 2020 m.: : žydėjimo metas . Įvertink jį. Pradėsi daugybę naujų dalykų nuo mokslų iki darbų, pomėgių, jausiesi optimistiškai ir tvirtai, tarsi galėtum keisti pasaulį. Tas pasitikėjimas savimi liesis per kraštus ir trauks vaikinus. Stenkis nesusidėti su silpnavaliais zyzliais, kurie tik nori peties išsiverkti, ieško tvirtų asmenybių, kad užliptų ant galvos. Ieškok lygiaverčio partnerio ir sėkmė bus užtikrinta. Ilgametės poros rutinai neturėtų leisti sugraužti gražių santykių. Pinigus ne tik taupykite, bet ir leiskite savo malonumui, keliaukite – jausmai tik stiprės.

OŽIARAGIS. Moto 2020 m.:meilės trikampis. Taip jau nutinka, kad iš pradžių vaikinų – nė kvapo, o paskui jie pasipila iš visų pusių. Tavo horizonte išryškės du potencialūs jaunikiai, vienas geresnis už kitą, tad ilgą laiką blaškysiesi, svarstydama, kurį pasirinkti. Kadangi tavo gyvenime trūksta stabilumo, rinkis tą partnerį, kuris tvirčiau stovi ant žemės, yra praktiškas ir ne tik žarsto komplimentus ar kuria eilėraščius, bet iš tiesų rimtai svarsto apie bendrą ateitį, turi konkrečių siekių ir yra ištikimas. Turinčioms draugą vertėtų atsispirti pagundoms iš šalies – neištikimybę gal ir pavyks nuslėpti, bet kaltės jausmas anksčiau ar vėliau užgniauš gražų ryšį. Neleisk, kad taip nutiktų.

VANDENIS. Moto 2020 m.keiskis visomis prasmėmis. Kitais metais norėsis iš pagrindų pakeisti išvaizdą, ypač patobulinti kūno formas, nes jausi, kad investicijos į išvaizdą atsipirks. Iki tol vis nepastebėtos vaikinų, metų viduryje pajus, kad nebėra tuščia vieta vyrų fronte – dėmesį ims rodyti net tie, apie kuriuos nedrįsai pasvajoti. Svarbu, kad nesusigundytum grįžti į praeitį ir nebandytum lipdyti suirusių santykių, nes šie metai tam nėra labai palankūs. Kas buvo – pražuvo, rask jėgų atsispirti pagundai paskambinti senai meilei, atsisakyk jo pasiūlymų susitikti. Laimė lydės tas, kurios drįs pradėti naują romaną, susiporavusios vandenės tegul labiau prižiūri mylimojo laisvalaikį prie kompiuterio – jei ir kils pavojus, kad jį pavilios kita, tai daugiausia – iš interneto platybių.

Reklama