5 Zodiako ženklai, priklausomi nuo meilės

5 Zodiako ženklai, priklausomi nuo meilės Horoskopai

Vėžys – dėl meilės išprotėjęs

Meilė, be jokių abejonių, pats svarbiausias dalykas Vėžio gyvenime. Vėžiai privalo būti apsupti meilės, kad jaustųsi gerai. Tai mylinčios asmenybės, kurios dėl santykių gali paaukoti viską.

Žuvys – meilė būtina, kad jaustųsi gyvos

Žodžiai „aš tave myliu“ nuo Žuvų liežuvio nusprūsta lengvai ir greitai. Žuvys dievina įsimylėjimo jausmą, brangina santykius ir nori su partneriu dalintis ypatingomis akimirkomis.

Svarstyklės – įsimylėjusios meilę

Svarstyklės – vienas iš romantiškiausių Zodiako ženklų, jos mėgsta retkarčiais meilę pademonstruoti viešai. Jos turi poreikį auklėti ir rūpintis žmonėmis, ir tai paaiškina, kodėl jos taip mėgsta būti santykiuose.

Avinas – pilnas meilės

Nepaisant ugninės išorės, Avinas gali duoti daug meilės. Avinai – iš prigimties lyderiai, jie eikvoja savo laiką ir rūpestį kitiems ir rodo jiems kelią į priekį. Jų rūpestinga prigimtis reiškia, kad jie puikūs ir santykiuose.

Liūtas – gali daug duoti

Liūtas meilei teikia didelę reikšmė ir patiria didelį malonumą iš pasimatymų ir pažinčių su tais, kas jam įdomūs. Būdamas didelis ir stiprus Liūtas mėgsta ginti savo partnerius ir versti juos jaustis saugiais ir branginamais.

Reklama