6 dalykai, priverčiantys vyrą akimirksniu prarasti susidomėjimą moterimi

6 dalykai, priverčiantys vyrą akimirksniu prarasti susidomėjimą moterimi Žmonės

Jei jums trūksta savigarbos, tai ilgainiui galite atstumti ir tuos vyrus, kurie mano, kad jūs esate kerinti. Vyrai myli ir gerbia moteris, kurios myli ir gerbia save.

Daugelis moterų priekaištauja dėl to, kad anksčiau, to nesuprasdamos, atstūmė vyrus, kuriuos labai mylėjo.

Nors visi mes susitinkame su savo „sielos draugais“ tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje, o visi nesėkmingi santykiai mus atveda į šią akimirką, vis tiek turime išmokti atleisti sau ir sąmoningai praktikuoti elgesį, kuris gali sukurti jūsų gyvenime jėgą, kuri pritraukia tinkamus vyrus – vyrus, gebančius mumis domėtis tokiomis, kokios esame iš tikrųjų.

Taigi, štai šeši dalykai, kuriais mes pačios, to nesuvokdamos, priverčiame vyrus prarasti susidomėjimą mumis. Bene įdomiausi iš visų yra antras ir šeštas punktai, pasak kurių verta padirbėti mums visiems.

Taigi, perskaitykite šį straipsnį iki galo, kad sužinotumėte, kaip išugdyti savyje būtent tą trauką, kuri vieną dieną pritrauks į jūsų gyvenimą žmogų, kuris gali jus papildyti taip, kaip pusė visos esybės.

  1. Jums trūksta savigarbos.

Vyrai tai suvokia pasąmonės lygmenyje ir dažniausiai taip nutinka, kai jūs jiems pranešate, kad taip stipriai  jų norite, kad neturite visiškai jokių asmeninės erdvės ribų ir esate pasirengusi iškęsti beveik viską.

Štai kodėl jūs visada ir bet kokiomis aplinkybėmis turėtumėte pasitikėti savo moteriška intuicija!

Ir jei iš tiesų atrodo, kad kažkas su jumis elgiasi visiškai netinkamai arba, tarkime, meluoja jums tiesiai į akis, turėtumėte mokėti nubrėžti ribą ir apginti savo interesus. Jei žinote, kad kažkas yra tiesa, tuomet neturite apsimesti, kad tai yra melas. Net jei vyras, bandanti įtikinanti jus kitaip, yra gražus kaip dievas ir jūs tirpstate nuo jo vienintelės šypsenos.

Kai mes laikome save ne itin gražiomis ir protingomis arba, tarkime, kai mūsų aplinkoje nėra tiek daug potencialių partnerių, mes dažnai meluojame sau, sakydamos „Jei atvirai, jis labai geras“ arba „Taip, jis tiesiog tobulas, nepaleisk jo“.

Mes tai sakome sau, net jei jis su mumis elgiasi toli gražu ne taip, kaip mes nusipelnėme. Mes tenkinamės mažuma, nes manome, kad esame neverti daugiau.

Taigi, kai suprantate, kad jūsų santykiuose yra kažkas, kas viršija tai, ką laikote priimtinu, verta apie tai pasikalbėti su savo vyru ir nustatyti aiškias ribas – su meile sau ir savo partneriui. Patikėkite, jei jis jus tikrai myli, tada tai ne tik neatšaldys jo jausmų, bet ir prisidės prie jų sustiprėjimo.

Vyrai myli ir gerbia moteris, kurios myli ir gerbia save!

Ir jei jūs visa tai papildysite nuoširdžia, nesavanaudiška meile, tai gali nuoširdžiai užvesti bet ką. Taigi, jūs turite apginti savo ribas, žinoti, kur jos slypi ir kalbėti apie jas, jei vyras pradeda tapti kažkuo daugiau, nei tik pažįstamu.

Na, jei vyras mato, kad jums tikrai trūksta pagarbos sau… tai gali paskatinti nusisukti nuo jūsų net ir tą vyrą, kuriam jūs atrodėte nenugalima.

  1. Jūs skleidžiate jam savo negatyvą.

Antras dalykas, priverčiantis vyrus prarasti susidomėjimą jumis, yra jūsų pačių negatyvumo ir trūkumų fokusavimas į juos.

Jei nemanote, kad reikia skirti laiko suprasti savo jausmus ir emocijas ir suvokti, kas sukelia kai kurias iš jų, tai gali lemti tai, kad jūs pradėsite projektuoti savo vidinį negatyvumą ir trūkumus kiekvienam naujam savo gyvenimo vyrui. Ir tai neabejotinai trukdys pamatyti, koks jis yra iš tiesų ir suprasti, ar jis jums patinka, ar ne.

Jis nejaučia, kad gali pilnai atsiverti, nes nuo pat pradžių į jį žiūrite su išankstiniu nusistatymu.

Ar galite būti laimingi, nors esate vieniši? Tikrai taip!

  1. Jūs turite savyje neišgydytą emocinę traumą iš praeities santykių

Kaip ir paskutinėje pastraipoje, jūs skleidžiate savo pačios vidinį negatyvą vyrui, tačiau šiuo atveju šį negatyvumą sukelia emocinė trauma, kurią patyrėte buvusiuose santykiuose – trauma, kurios niekada negydėte iki galo, su kuria niekada nesusitaikėte.

Šios projekcijos gali būti tokios galingos, kad net ir tada, kai vyro ketinimai yra nuoširdūs, vis tiek juose matote tik melą ir klastą, aplink save pastatydami įtarumo ir baimės sienas.

Tamara Globa

Jūs nematote jo tokio, koks jis yra iš tikrųjų, nes nesugebate pabėgti iš praeities gyvenimo patirties nelaisvės, paversdamos jums nutikusias bėdas gyvenimo pamokomis.

Dėl to jis neišvengiamai praranda susidomėjimą jumis, nes jaučia, kad mūšyje dėl jūsų jis negali nugalėti jūsų praeities.

Kad net nepastebite jo dabarties, jūs pradedate matyti jame kažką neigiamo ir nemalonaus, kas kadaise jums nutiko.

Kai jums kažkas nesiseka, pradedate aplinkiniuose žmonėse matyti niekšus ir piktadarius, kurie tik svajoja jus išnaudoti savo tikslams.

Ir… jums pačiai tai nėra labai malonu, ar ne?

  1. Jūs kaltinate kitus dėl visų savo bėdų.

Ketvirtas dalykas, dėl kurio vyras gali prarasti susidomėjimą jumis, yra jūsų polinkis kaltinti kitus žmones dėl savo bėdų ir problemų.

Jei pastebite, kad reguliariai sakote vyrams, kad jie neva „gadina jūsų nuotaiką“, net nesivargindamos iš pradžių išsiaiškinti, kas būtent sukelia jūsų neigiamus jausmus ir ar tikrai dėl to jie yra kalti, patikėkite, tai yra labai blogai!

Užuot kaltinusi vyrą, kad jis sugadino jūsų gyvenimą, galėtumėte parodyti jam empatiją ir pasakyti sau kažką panašaus:

„Ar jis tikrai norėjo sugadinti mano nuotaiką, ar aš pati taip jautriai įvertinau jo žodžius ar veiksmus?“

„Galbūt matau jo elgesyje negatyvų atspindį dėl to, kad man taip nutiko praeityje?“

„Gal pirmiausia turėčiau išsiaiškinti savo jausmus ir tada juos jam perteikti švelniau ir meiliau, užuot tiesiai kaltinusi?”

Kai bet kurioje situacijoje imate kaltinti kitus dėl visų savo bėdų, vyras pradeda nesąmoningai suprasti, kad anksčiau ar vėliau tai ateis ir iki jo, ir kad jis negalės laimėti šios kovos.

Taigi, jei jis pastebės, kad dėl blogos savo nuotaikos kaltinate ką nors kitą, bet ne save, tai gali lemti tai, kad laikui bėgant jis visiškai praras susidomėjimą jumis.

  1. Jūs jo negerbiate.

Jei vyras pastebi, kad jūs nuolat pašiepiate jo principus ir įsitikinimus, kad leidžiate sau barti jį viešai, natūralu, kad laikui bėgant jis praras norą ne tik kurti su jumis santykius, bet ir apskritai turėti kažkokių bendrų reikalų.

Štai kodėl visada turėtumėte atidžiai išnagrinėti, kaip ir kokiu būdu bendraujate su jus dominančiu vyru.

Jei kai kurie jo principai ir įsitikinimai jums atrodo keisti ir neįprasti, pasidomėkite jais ir pabandykite išsiaiškinti, kaip ir kodėl jie pas jį atsirado – patikėkite, tai bus daug protingiau, nei juoktis iš to, ko nesuprantate, ir ko negalite atskirti. Kai parodote susidomėjimą vyro asmenybe, jis pradeda atsiverti ir kalbėti apie savo paslaptingiausią gyvenimą, o kai jūs juokiatės iš jo, jis atsitraukia ir praranda susidomėjimą jumis.

  1. Jūs nemylite savęs taip, kaip nusipelnėte.

Meilė sau – tai yra tikrasis laimingo gyvenimo raktas! Ir jei vyras jaučia, kad jums trūksta meilės savo asmenybei ir jūs net nebandote kažkaip to pakeisti, jis gali gretai pajusti, kad neprivalo jūsų priversti tai daryti ir juo labiau, kad priverstų jus mylėti save.

Visų pirma reikia atrasti savyje norą mylėti, vertinti ir gerbti save tokią, kokia esate. Jūs turite būti tam pasirengusi – nes jei nemylite savęs, negalite iš tikrųjų mylėti ir kito.

Turite būti pasirengusi mylėti save taip, kad būtų matoma tai iš išorės.

 

Ir jei mylėsite save, tai neišvengiamai sukels faktą, kad nustosite kaltinti vyrus dėl savo bėdų, baigsite koncentruoti į juos savo negatyvą ar nevalingai stumti juos nuo savęs, todėl tai žymiai pagerins jūsų santykius.

Mes pačios turime būti atsakingos už savo emocijas ir suprasti, kas vyksta mumyse, nes harmoningi ir turiningi santykiai galimi tik tada, kai tai daro abi pusės!

Reklama