6 produktai, kuriuos reikia vartoti virusinių ligų sezono metu

6 produktai, kuriuos reikia vartoti virusinių ligų sezono metu Receptai

Jie visi turi cinko ir yra labai veiksmingi stiprinant imuninę sistemą.

Vienas iš pagrindinių mikroelementų, darančių įtaką visam organizmui ir atskiroms jo  funkcijoms, yra cinkas. Tai padeda gydant žaizdas, formuojant DNR ir gerinant hemoglobino kokybę. Cinkas daro įtaką daugumai žmogaus gyvybei svarbių organizmo funkcijų. Nuo jo priklauso, kaip gerai veiks imuninė sistema ir regėjimas, kaip gerai atrodys oda ir pan.

 

Maisto produktai, kuriuose yra daug cinko

Svarbu suprasti, kuriuose maisto produktuose yra daug cinko. Ypač dabar, kai visi bijo susirgti, o sergantieji nori greičiau pasveikti.

MES SU VAIKU SUSIRGOME. O GYDYTOJAS, BE ANTIVIRUSINIO VAISTO IR VITAMINO C, IŠRAŠĖ CINKO TABLEČIŲ (TIK MAN, VAIKUI – NE). AŠ NUSPRENDŽIAU VIETOJ TABLEČIŲ, NAUDOTI MAISTO PRODUKTUS, TURINČIUS  ŠIO ELEMENTO. IŠ TIESŲ, KAIP ŽINOTE, NAUDINGOS MEDŽIAGOS IŠ TABLEČIŲ YRA LABAI BLOGAI  ĮSISAVINAMOS (YPAČ IŠ TĖVYNINĖS GAMYBOS TABLEČIŲ). TODĖL VISKĄ, KAS IŠVARDINTA ŽEMIAU, MES REGULIARIAI VALGOME . IR NE TIK VIENĄ PRODUKTĄ PER DIENĄ, BET BEVEIK VISKĄ KIEKVIENĄ DIENĄ.

Česnakai

Tai yra labai naudingas produktas, jis turi daugybę teigiamų savybių, todėl jį reikia vartoti.  Česnakai yra natūralus antibiotikas, juose yra medžiagų, kurios stiprina imunitetą, padeda per trumpiausią laiką išgydyti peršalimą.

kremzlesBe to, šis produktas yra naudingas sergant širdies ligomis ir turi savybių, kurios padės kovojant su vėžiu. Suvalgius bent vieną skiltelę per dieną, jūsų gyvenimo kokybė žymiai pagerės.

Žinoma, tai visiškai nepatenkins cinko poreikio, tačiau dalį reikiamos porcijos gausite, o likusią dalį gausite su kitais produktais.

česnakaiAnakardžių riešutai

Skanus ir sveikas produktas, kuriame be cinko yra vitamino E ir seleno. Suvalgius vos saujelę per dieną, gausite ne tik gyvybiškai svarbaus cinko, bet padidės libido ir sustiprės raumenys. Be to, riešutai padeda smegenų veiklai.


Moliūgų sėklos

Jose yra daug mikroelementų, tokių kaip vitaminai B, E, K ir C, fosforas, natris, kalis, kalcis, manganas ir magnis. Suvalgius 100 gramų neskrudintų sėklų, bus gauta 60 procentų dienos normos.

Sūris


Bet kokio tipo sūriuose yra cinko. Santykis yra nuo 3,5 iki 5 miligramų 100 gramų produkto. Pasieksite iki 40 procentų dienos normos. Daugiausiai cinko gausite iš šveicariško, olandiško ar čederio sūrių.

Grikių košė


Turi daugiausiai mikroelementų, palyginti su kitų rūšių grūdais. Cinko yra 2,77 miligramo 100 gramų. Taip pat yra riebalų rūgščių ir mikroelementų, kurie yra labai naudingi moterų sveikatai.

Vištų kiaušiniai

Kiaušinyje yra cinko. Jo yra 3,1 miligramo 100 gramų produkto. Valgydami kiaušinį, jūs gaunate 25 procentus dienos normos. Taip pat kiaušinyje yra tokių mikroelementų kaip geležis, fosforas, jodas, varis, siera ir kt.

valgyti
Organizmui naudingos daržovės ir vaisiai cinko kiekiu nelabai pasižymi. Jūs neturėtumėte vartoti tik jų. O jei norite į savo maistą įdėti ko nors žalio ir (arba) aštraus – naudokite salierus, bazilikus, čiobrelius ar garstyčių sėklas. Juose yra pakankamai cinko.

Stenkitės paįvairinti savo maisto racioną. Jame turi būti daug vitaminų.  Kiekvieną dieną išbandykite naujus maisto derinius.

Reklama