6 zodiako ženklai, kurie savo laimę ras 2020 m. Lapkričio mėn

6 zodiako ženklai, kurie savo laimę ras 2020 m. Lapkričio mėn Horoskopai

Yra keletas zodiako atstovų, kurie aktyviai ruošėsi svajonėms pagaliau išsipildyti. Kai kurie iš jų turėjo kentėti visą rudenį. Kadangi nebuvo galimybės nė žingsnio arčiau norimo. Jie norėjo eiti į priekį, tačiau jiems nuolat kažkas trukdė. Kai kurie iš jų supyko, o kiti pasinaudojo pauze, kad permąstytų savo svajonę ir rastų būdą ją įgyvendinti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Lapkričio mėnesį Dvyniai spręs visus darbo klausimus. Vieni jų sėkmingai įveiks bandomąjį laikotarpį, kiti ras darbą ne visą darbo dieną, treti pradės įgyvendinti savo idėją. Jie taip pat įgyvendins savo sveikatos svajones. Vieni ženklo atstovai apsilankys pas žinomą gydytoją, kiti gaus tyrimų rezultatus, treti – į medicinos sanatoriją. Ir pagaliau Dvyniai turės problemų su augintiniu. Kažkas pasiims naują keturkojį draugą, o kiti ras pamestą augintinį.

Mergelė (08.22 – 09.23)

Lapkričio mėnesį Mergelės įgyvendins savo svajones, susijusias su kelionėmis, studijomis, artima aplinka ar dokumentais. Jie gali sutikti labai įdomių žmonių, kurie pakeis visą gyvenimą. Gali būti, kad jie sutiks praeities žmogų, kurį taip ilgai norėjo pamatyti. Astrologai tikri, kad būtent lapkritį ženklo atstovai gaus taip ilgai laukusius dokumentus. Būtent šį mėnesį jie gauna įkvėpimo ir jie atsisėda rašyti savo knygos.

Avinas (21.03 – 20.04)

Lapkritį Avinai pradės įgyvendinti tai, ką planavo padaryti rudens pradžioje. Kai kurie iš jų jausis įsitikinę savo galimybėmis ir pradės aktyviai skatinti savo verslą. Kiti laikysis sveiko gyvenimo būdo ir pirks sporto klubo abonementą. Taip pat ženklo atstovai laukia pokyčių savo artimoje aplinkoje. Pagaliau jie nustos toleruoti toksiškus žmones ir tiesiog atsisveikins su jais.

Liūtas (23.07–21.08)

Lapkričio antroje dekadoje Lvovo svajonės pradės pildytis. Ir norėdami greičiau gauti tai, ko nori, jie turi įsiklausyti į save ir suvokti, ko nori iš gyvenimo. Kadangi būtent šį mėnesį taps įmanoma viskas, kas neįmanoma. Tačiau jei ženklo atstovai nežino, ko ieškoti, tuomet galite pasiklysti tikrų šansų vandenyne. Kadangi šiuo laikotarpiu bus panaikinti ne tik apribojimai, bet ir visi patarimai.

Skorpionas (24.10 – 22.11)

Lapkričio antroje pusėje Skorpionai pradės įgyvendinti savo svajones. Tačiau ženklo atstovai turėtų saugotis nenugalimos jėgos. Kadangi jie gali patekti į keblią situaciją, kurią sukurs ne vienas asmuo, o grupė žmonių. Bet kokiu atveju žvaigždės jiems padės rasti šios problemos sprendimą. Bet visa ši situacija gali gerokai sugadinti jūsų nervus. Astrologai rekomenduoja būti budriems ir pasitikėti savo intuicija.

Ožiaragis (23.12 – 20.01)

Lapkričio ketvirtoje dekadoje Ožiaragiai taip pat įgyvendina savo svajones. Ypatinga sėkmė bus tiems ženklo atstovams, kurie ieško savirealizacijos galimybių. Todėl jie gali lengvai rasti laisvą vietą užsienyje, tapti žiniasklaidos asmenybe ir padidinti savo finansinę padėtį. Pagrindinis Ožiaragių dalykas yra aiškiai apibrėžti, kur jie nori judėti ir kaip mato savo gyvenimą po kelerių metų.

Reklama