60-metė moteris pirmąkart tapo mama, tačiau vyras ją paliko, nepakėlęs triukšmo. Kaip susiklostė jos likimas

60-metė moteris pirmąkart tapo mama, tačiau vyras ją paliko, nepakėlęs triukšmo. Kaip susiklostė jos likimas Žmonės

Ši istorija nutiko Serbijoje prieš 3 metus ir sukėlė nemažai triukšmo. Žinoma, juk pagyvenę pensininkai pirmąkart gyvenime tapo tėvais! Serifas ir Atifa susituokė jauni. Po to jie panoro tapti tėvais, tačiau bėgo metai, o Atifa niekaip nepastojo. Pora išbandė daugybę variantų per tą laiką, tačiau niekas nedavė trokštamo rezultato. Praėjo 25 metai ir pora jau nieko nebesitikėjo , tačiau čia testas parodė dvi juosteles.

Iš pradžių Atifa pamanė, kad testas klysta, juk jai tuo metu jau buvo 60 metų, o vyrui 68! Tuo labiau ji netikėjo tokiais stebuklais! Tačiau gydytojas viską patvirtino.

„Aš supratau, kad labai smarkiai rizikuoju. Tačiau aš visą gyvenimą svajojau apie vaiką ir štai pagaliau svajonė išsipildė!“

Serifas irgi buvo labai laimingas, kad pagaliau taps tėvu. Jis pažadėjo viskuo padėti savo žmonai nėštumo metu ir po jo. Visus 9 mėnesius jis taip ir darė, pilnai rūpinosi nėščia sutuoktine. Jis iškart bėgdavo pildyti kiekvieno Atifos noro. Visą tą laiką būsimas tėvas įsivaizdavo, kaip paims ant rankų savo vaiką.

Jiems gimė mergaitė. Gydytojai labai pasistengė, kad viskas praeitų gerai ir mažylė gimė sveika. Tris paskutinius mėnesius iki gimdymo Atifai teko praleisti ligoninėje. Galiausiai viskas baigėsi gerai.

 

Savo dukrelę tėvai pavadino Alina. Informacija apie pagyvenusią gimdyvę pasiekė ir žiniasklaidą, todėl greitai laikraščiuose ėmė rastis straipsniai.

Šios šeimos likimas jaudino daugelį žmonių. Todėl po kurio laiko tapo žinoma, kad šeimos galva metė savo žmoną kartu su maža dukrele.

Niekas tiksliai nesupranta, kodėl Serifas taip pasielgė. Vyras tik pasakė, kad neapskaičiavo savo jėgų ir galimybių, o mergaitė gana nerami ir neleidžia miegoti.

„Aš nesitikėjau, kad tylai ir ramybei ateis galas. Alina pastoviai verkė ir rėkė, o aš svajojau apie gilų miegą“.

Dar vėliau tapo aišku, kad Serifas nenorėjo duoti dukrai savo pavardės, todėl gimimo liudijimo grafoje „tėvas“ yra brūkšnys. Galima tvirtinti, kad vyras atsisakė savo vaiko, apie kurį svajojo visą gyvenimą.

Atifa nesiruošė pasiduoti, nors pinigų labai trūko. Sužinoję apie jos situaciją, daugelis neabejingų žmonių nusprendė padėti motinai. Kas perdavė drabužių ir sauskelnių mažylei, o kas galėjo – padėjo pinigais.

Dabar Alinai jau 3 metukai. Mergaitė sveika, guvi ir mėgsta bendrauti, kuo džiugina savo mamą. Atifa, tapusi motina, tik pražydo ir atjaunėjo:

„Mano dukrelė atneša man tik džiaugsmą ir laimę. Tai Viešpaties stebuklas. Dabar aš gyvensiu dėl jos, juk ji buvo mano svajonė“.

Reklama