7 daiktai, kurių negalima laikyti savo namuose

Įdomybės

Kiekvienas daiktas, tiek gyvas, tiek ir negyvas turi savo energetinį lauką. Žmonės turi savo biolaukus, dar vadinamas auras, o negyvi daiktai spinduliuoja sava, nematerialine energetika.

Mūsų pasaulyje viskas sąveikauja tarpusavyje. Net jeigu ir nematome kaip atomai jungiasi vieni su kitais, sudarydami molekules, tai dar nereiškia, kad tai nevyksta.

Būtent dėl tokių mums nematomų sąveikų, egzistuoja tam tikros nerašytos taisyklės apie daiktus, kurių nevalia laikyti savo namuose, jeigu nenorime pakenkti savo gerovei.

Namai, tai vieta kurioje kiekvienas daiktas, savotiškai surištas su kitais daiktais arba šeimos nariais. Kiekvienas daiktas atlieka savo funkciją. Tačiau dažnai žmonės užmiršta, kad ne viskas yra amžina, o sudužusį daiktą reikia išmesti. Taip pat ne visi daiktai yra artimi žmonėms dėl savo neigiamo energetinio lauko.

Žemiau pateikiame ko verčiau nereikėtų laikyti savo namuose, jeigu norime išsaugoti darną, sveikatą ir gerus santykius.

Sudužęs ar įskilęs veidrodis – veidrodžiai nuo seno garsėja kaip stipriausią energetiką turintys daiktai. Jie ne tik ją kaupia, tačiau ir spinduliuoja. Sudužęs ar įskilęs veidrodis gali neigiamai atsiliepti visai šeimai tiek emociniu, tiek fiziniu pagrindu. Geriau tokį veidrodį išmesti ir nupirkti naują.

Suplyšę batai – natūralu, kad batai dėvisi juos nešiojant, tačiau jeigu batai suplyšta, nemėginkite jų išsaugoti. Tokie batai prišaukia nepriteklių į namus.

Daiktai su neaiškia istorija – dažnai pasitaiko, kad vaikai atneša kažkokį menkniekį iš lauko, o po to, namie nepastebimai prasideda kivirčai ir barniai. Niekada nevalia į savo namų energetiką atsinešti daikto su neaiškia praeitimi. Tokie daiktai galėjo pasitarnauti per maginius ritualus, galėjo būti prakeikti, arba tiesiog juos galėjo pamesti žmogus su bjauriomis ydomis. Toks daiktas automatiškai negali suteikti jūsų namams gėrovės.

Apdaužyti arba įskilę indai – kad ir koks jums brangus indas būtų, tačiau jeigu jis yra apgadintas (sudaužytas, įskilęs), neverta jo laikyti namie. Indai kaupia didelį informacijos kiekį, kadangi dažnai tiesiogiai liečiasi su žmogumi. Apgadinto indo energetika negali teigiamai paveikti žmogaus, todėl neigiamos pasekmės yra labai tikėtinos.

Mirusio žmogaus daiktai – dažnai žmonės linkę pasilikti jiems mylimo mirusio žmogaus daiktus kaip atminimus, tačiau to daryti nevalia. Jeigu miręs žmogus dažnai naudodavosi kažkokiu daiktu, jis automatiškai yra prisirišęs prie jo net ir po savo mirties, kadangi energetines gijos su mirtimi nėra nutraukiamos. Tokie daiktai gali sukelti gyviesiems ligų protrūkį, suprastėjusią savijautą ar net mirtį. Tačiau verta atminti, kad tai negalioja nuotraukoms, kuriose yra nufotografuotas miręs žmogus.

Gyvūnų iškamšos – kategoriškai nerekomenduojama laikyti gyvūnų iškamšų ten kur gyvenate. Tokie daiktai sieja negatyvią, mirtiną energetiką. Statistiškai pastebėta, kad medžiotojai, kurie mėgsta gyvūnų iškamšas laikyti savo namuose, gyvena žymiai trumpiau už tuos, kurie iškamšų nelaiko.

Vijokliniai augalai – vijoklinius augalus nepatartina laikyti namo viduje. Tokie augalai pasižymi energija sugeriančiu poveikiu, todėl juos rekomenduojama laikyti tik iš išorės – kaip papildoma apsauga jūsų būstui. Tuo tarpu laikydami šiuos augalus viduje, neleisite iš namo išeiti negatyvioms mintims, ko pasekoje negatyvas tik kaupsis jūsų tvirtovėje.

Atminkite, kad jūsų namai – tai jūsų vidaus būsenos atspindys. Apsišluokite, išmeskite tai, kas jums nereikalinga ir pastebėsite kaip į jūsų būstą bei jūsų gyvenimą atkeliaus pliūpsnis geros energijos ir teigiamų pokyčių.

Šaltinis: anomalija.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt