7 mlrd. daug ar mažai? E. Muskas skelbia, kiek žmonių galėtų gyventi Žemėje be jokio nepritekliaus – paneigia visas dabartines prognozes

Įdomybės

Elonas Muskas dėl gyventojų pertekliaus: Žemė galėtų „išlaikyti daug kartų daugiau nei dabartinė žmonių populiacija, ir ekosistemai būtų gerai“.

Naujuoju „The Epoch Times“ straipsniu, pavadintu „Demografai įspėja apie artėjantį žlugimą dėl gyventojų skaičiaus“, Emel Akan pasidalijo socialiniame tinkle „Twitter“ ir dar pridėjo: „pasak @elonmusk, didžiausias iššūkis, su kuriuo susidurs pasaulis per 20 metų, yra gyventojų skaičiaus mažėjimas. Straipsnyje paaiškinamos gyventojų skaičiaus mažėjimo priežastys ir kodėl tai yra problematiška“.

Elonas atsakė „Twitter“ įrašu: „Žemė galėtų išlaikyti daug kartų daugiau žmonių, nei dabartinė populiacija, o ekosistemai būtų gerai. Tikrai neturime „per daug žmonių“.

Aš sutinku.

Kiekvienas, kuris nukeliavo didelius atstumus – geriausia lėktuvu – pamatė, kiek yra laisvos žemės. Australijoje mes turime 95 % nenaudojamos žemės, o jos plotas maždaug prilygsta JAV. Palyginus tai su Rusija, kuri yra milžiniška, ar bet kuria kita didele šalimi, galėtume išlaikyti trilijonus žmonių.

Mes sakome – ne, nes tai įkalta į smegenis – apie „perteklinį gyventojų skaičių“, tačiau net turtingiausias pasaulio žmogus su tuo nesutinka. Įsivaizduokite, jei žmonija  naudotų pasaulio dalis, kurios dar neįsisavintos, ir pastatytų didžiulius objektus, kurie būtų 100 aukštų giliai po paviršiumi (atsparūs žemės drebėjimui) ir 100 aukštų virš žemės?

Įsivaizduokite, jei tokių pastatų būtų tūkstančiai, kuriuose gyventų milijardai žmonių… problema nėra gyventojų perteklius, bet ką darytų visuomenė (religija, švietimas, darbas, gerovė, medicinos sistemos, kelionės ir t. t.) su 100 milijardų žmonių? 500 milijardų žmonių? 5 trilijonais žmonių?

www.technologijos.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!