7 priežastys, kodėl verta kasdien namuose deginti žvakę

Žmonės

Žvakės sukuria harmonijos ir komforto jausmą, tinkamas jų naudojimas gali pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Bioenergetikos srities žinovai atskleidė priežastis, kodėl verta namuose kasdien uždegti žvakę.

Žvakės laikomos dekoratyviniu daiktu ir nedaugelis į jų energiją žiūri rimtai. Tiesą sakant, uždegti žvakes ne tik naudinga, bet ir būtina. Ekspertai rekomenduoja susipažinti su septyniomis pagrindinėmis šių daiktų savybėmis, kurios padės atrasti harmoniją, įnešti laimės į namus ir apsisaugoti nuo daugybės problemų. Svarbiausia rinktis iš natūralių ingredientų pagamintas žvakes.

1. Deganti žvakė nuima įtampą ir stresą. Žvilgsnis į liepsną gali nuraminti ir suteikti vidinės ramybės. Susikoncentravus į degančią žvakę, daug lengviau nusimesti dienos naštą, kelis kartus giliai įkvėpti ir suprasti, kad nerimas ir dirglumas praeina, praskaidrina mintis. Taip pat galite naudoti aromatines žvakes, kurios teigiamai veikia nervų sistemą ir suteikia ramybės. Jazminų aromatas padės nusiteikti teigiamai, mėtos išvalys mintis, o mėtų, citrinų ir rozmarinų aromatai padės nusiraminti ir atsikratyti nerimo.

2. Žvakių padeda normalizuoti miegą. Šiuolaikiniame pasaulyje prie greito nuovargio prisideda dažnas įvairių programėlių naudojimas, mirgantys ekranai ir pilni nuotraukų naujienų srautai. Valandą prieš miegą uždegtos žvakės liepsna padės atsipalaiduoti ir rasti dvasios ramybę. Malonus ir atpalaiduojantis vaško aromatas ir šilta, švelni gyvos ugnies šviesa padės išvalyti mintis, nusiraminti ir greitai užmigti be košmarų ir dažnų prabudimų naktį.

3. Žvakės padeda išlikti pozityviam. Žvakių pasiūla tikrai didelė, todėl kiekvienas gali išsirinkti sau patinkančią spalvą, dydį ir kvapą. Žvakės harmoningai dera prie bet kokio interjero ir suteikia namams nepakartojamos harmonijos ir energijos. Ryškios žvakės suteikia optimizmo, energijos ir pagyvina, ypač jei naudojate apelsino, sandalmedžio, cinamono ir imbiero aromatus.

žvakę

4. Žvakės pritraukia sėkmę meilėje. Nenuostabu, kad daugelyje filmų žmonės vakarieniauja žvakių šviesoje. Žvakės suteikia intymumo jausmą, kai sielos tiesiogine prasme susiliečia, o partneriai gali suprasti vienas kitą be žodžių. Žvakių pagalba galite nesunkiai suorganizuoti malonią staigmeną savo sielos draugui, surengti susitaikymo vakarienę ar paįvairinti buities rutiną. Švelni, šilta šviesa suteiks jaukumo ir pasitikėjimo. Tokiems tikslams tinka kvepiančios žvakės.

5. Žvakės gali pritraukti gerovę. Nuo neatmenamų laikų žvakės buvo naudojamos įvairiems ritualams, kurie pritraukia palaimą gyvenimui, taip pat apsaugo nuo negatyvo. Priklausomai nuo spalvos, kiekviena žvakė atliks savo vaidmenį. Žalia ir auksinė spalvos pritrauks piniginę energiją. Rožinė spalva gali būti naudojama meilei pritraukti. Violetinė ir raudona spalvos padės palaikyti aistrą santykiuose. Balta žvakė simbolizuoja apsaugą, o juoda sėkmingai kovoja su negatyvumu. Svarbiausia nenaudoti jų tamsiems ritualams ir nebandyti niekam pakenkti.

6. Žvakių energija pažadina įkvėpimą. Žvakės šviesa padeda rasti įkvėpimo ir išnaudoti savo potencialą. Kūrybingi žmonės vertina gamtos reiškinius: perkūniją, pirmąjį sniegą, ryškų saulėlydį ir saulėtekį. Net rasos lašai ar ryto rūkas gali pažadinti jausmus ir padėti sukurti šedevrą. Gamtos grožis ne visada yra mums matomas, o žvakės sugeba sukurti unikalią energiją, kuri skatina pasąmonę kurti.

7. Žvakės padeda išgyventi netektį. Žvakės liepsna suteikia šilumos ir gyvybės jausmą, o netekusiems artimųjų lengviau išsikalbėti žiūrint į degančią liepsną. Žvakių energija padeda išgyventi skausmą ir susidoroti su emocinėmis žaizdomis, prisiminti nuostabias ir šviesias gyvenimo akimirkas, išverkti sielvartą.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt