7 šventi Likimo dėsniai. Nelaužykite jų, ir viskas bus gerai

7 šventi Likimo dėsniai. Nelaužykite jų, ir viskas bus gerai Įdomybės

Egzistuoja 7 fundamentalūs dėsniai, pagal kuriuos funkcionuoja Visata. Jei jūs apie juos iki šiol nežinojote – tai ne pasiteisinimas.

Visos mistinės, ezoterinės ir senovinės civilizacijos paslaptys liudija apie 7 fundamentalių dėsnių egzistavimą, kurių niekas negali apeiti. Kai tik mes suprantame šiuos dėsnius ir imame jų laikytis, mes gauname pokyčių patirtį visose mūsų gyvenimo srityse, išeinančiuose už rėmų to, ką mes galėjome įsivaizduoti.

Kiekvieno mūsų tikslas – išmokti kiekvieną iš 7 universalių dėsnių. Šios žinios padės jums nesuklysti, pasiekti harmoniją ir gyventi laimingai.

Tuščios erdvės dėsnis.

Jei jums reikia naujų batų – išmeskite senus. Jei jums reikia naujų rūbų, susitvarkykite spintą. Jūs turite atsikratyti savo stereotipų. Nauja ateina tik išsilaisvinus iš seno.

Judesio dėsnis.

Būkite pasiruošę atsisakyti to, ką jūs laikote, kad gautumėte tai, ko jūs norite.

Vaizduotės dėsnis.

Iš pradžių jūs turite pamatyti klestėjimą savo vaizduotėje. Padarykite savo idealios dienos aprašymą ir niekam jo nerodykite, išskyrus žmogų, kuriuo jūs pasitikite. Laikykite šį aprašymą po ranka ir skaitykite jį laisvu metu, kad nepamirštumėte tikslo, kurio jūs siekiate.

Kūrybos dėsnis.

Žmogus gali pasiekti klestėjimą dėka savo mąstymo energijos, intuicijos ir vaizduotės.

 

Dėsnis apie apdovanojimą ir atlygį.

Jei kažką atiduoti, tai grįžta dešimteriopai. Gavus pinigų labai svarbu dalytis su kitais.

Jei jūs turite dovaną ir ja nesinaudojate, jūs įžeidžiate dievą. Kad žvelgtumėte į savo sugebėjimus su pagarba, jūs turite naudotis dovanomis, kurios jums priklauso, ir dalintis jomis su kitais. Jei jūs tai darote, jūs gaunate daugiau privalumų gyvenime.

Dešimtadalio dėsnis.

Visata visada ims savo dešimtadalį. Tai tiesiog dėkingumo palaikymo šaltiniui dėsnis – 10% visko, kas pas jus yra. Jūs niekada nežinote, kaip grįš jūsų dešimtadaliai.

Dažnai tai gali vykti pinigų forma. Bet tai taip pat gali būti kaip susitaikymas su kažkuo, naujų draugų atradimas, atsistatymas po sunkaus periodo.

Atleidimo dėsnis.

Jei jūs negalite atleisti žmonėms , jūs negalite priimti savo turto. Jei jūsų siela pilna neapykantos, meilė niekada neras joje vietos. Jūs turite atsikratyti negatyvių jausmų, kurie ėda jus ir neduoda jums ramybės.

Mums reikia suvokti bet kokios iš mūsų pastangų judėjimo pradžią, ar mes norime pagerinti mūsų finansinę padėtį, ar sveikatą.

Kai jūs jaučiate, kad Visatos jėga traukia jus atgal, nenusiminkite ir neišsigąskite. Su laiku jūsų užsispyrimas bus apdovanotas, o negatyvūs jausmai praras jėgas.

O jūs laikotės Likimo dėsnių? Kurių?

Reklama