8 maisto produktai, kurie padės atsikratyti parazitų iš organizmo

Sveikata

Vaistai, kurie parduodami vaistinėse nuo parazitų, yra labai kenksmingi ir daro neigiamą poveikį organizmui, kurio būklė jau ir taip yra parazitų susilpninta.

Kam leisti papildomus pinigus ir nuodyti kūną, jei yra natūralių alternatyvų, kurios niekuo nenusileidžia efektyvumui. Be to, šie produktai turi teigiamą poveikį visam organizmui – stiprina imunitetą, pasižymi antivirusinėmis savybėmis, valo kraują ir kraujagysles.

Česnakas

Česnakai kovoja su visais kenksmingais organizmais, kurie gali pakenkti jūsų sveikatai. Česnako nekenčia ne tik vampyrai, bet ir virusai, grybai, bakterijos, parazitai ir vėžys. Česnakai yra visiškai natūralus produktas, kuris yra geriausias iš visų, kovojant su virusais ir bakterijomis. Jis netgi sugeba iš organizmo pašalinti sunkiuosius metalus. Be to, česnakai labai efektyviai atbaido kraujo parazitus, pavyzdžiui, uodus, erkes ir utėles.

Juodasis riešutas ir jo lukštas

Terapeutai mėgsta juodąjį riešutą ir žalią jo kiautą, kuris gali padėti išvalyti kraują ir žarnyną. Juodojo riešuto apvalkalas naudojamas grybelinėms infekcijoms gydyti. Riešuto žalias apvalkalas naudojamas parazitams naikinti. Naudokite tik jums reikalingą žalią lukštą.

Kartusis pelynas

 

Kartusis pelynas yra daugiametis žolinis augalas su mažais geltonai žaliais žiedais. Lapai ir žiedai naudojami skrandžio negalavimams gydyti, be to tai yra galingas ginklas prieš žarnyno kirminus. Nėščios ar krūtimi maitinančios moterys turėtų vengti vartoti šį augalą. Pelynas taip pat turi galingų antimikrobinių savybių ir yra naudojamas gydant kitas infekcijas.

Gvazdikėliai

Eterinis gvazdikėlių aliejus naudojamas sunaikinti kirminų kiaušinius, kurie dauginasi žmogaus žarnyne. Manoma, kad gvazdikėliai yra vienintelis natūralus produktas, galintis sunaikinti beveik visų parazitų kiaušinėlius.

Trys pagrindiniai augalai: juodasis riešutas, gvazdikėliai ir kartusis pelynas gali sutrikdyti parazitų gyvenimo ciklus. Taip pat gvazdikėliai turi antibakterinių, antivirusinių ir priešgrybelinių savybių. Gvazdikėlių aliejus pasižymi stipriu antimikrobiniu poveikiu, kuris yra labai platus.
Čiobreliai

Čiobreliai yra vienas iš geriausių žolinių augalų, stimuliuojančių užkrūčio liauką – pagrindinę imuninės sistemos liauką. Čiobreliai padeda stimuliuoti natūralius žmogaus kūno gynybos mechanizmus ir yra labai gerai derinami su ežiuole, kad pagerėtų mūsų imuninės sistemos būklė. Čiobrelių eterinis aliejus gali sumažinti bet kokių parazitų atsiradimą, taip pat jis naikina parazitus, esančius virškinimo trakte.

Raudonėlių aliejus

 

Raudonėlių aliejuje yra labai daug laisvuosius radikalus pašalinančių antioksidantų ir jis pasižymi antiparazitinėmis, antivirusinėmis, antibakterinėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Raudonėlių aliejus efektyviai naikina visus kenksmingus organizmus ir sugeba sunaikinti žarnyno mikrobų aplinką. Daugelis tyrimų parodė raudonėlių aliejaus veiksmingumą kovojant su ligomis, pradedant parazitinėmis, ir baigiant vėžiu.

Kininis koptis

Kininis koptis (Coptis chinensis) šimtmečius buvo naudojamas tradicinėje kinų medicinoje, gydant visų rūšių infekcijas, įskaitant bakterines, parazitines, pirmuonis ir kandidozę. Kininio kopčio sudėtyje yra medžiagos, vadinamos berberinu, kuri yra atsakinga už daugybę augalų antimikrobinių savybių.

Diatomitas (kalnų žemė)

Maistinė diatomito žemė absorbuoja metilo gyvsidabrį, E.coli bakterijas, endotoksinus, virusus, fosforo organinius pesticidus ir vaistų likučius. Teigiamas diatomito žemės poveikis organizmui yra gebėjimas sunaikinti žarnyno parazitus, palaikyti žarnyno floros pusiausvyrą, naikinti virusus ir absorbuoti toksinus. Diatomitas puikiai valo žarnyną. Vienintelis žinomas šalutinis poveikis yra įkvėpus diatomito žemės atsiranda galimybė dirginti plaučius; ši medžiaga sudaryta iš labai smulkių miltelių.

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojama kreiptis pas gydytoją. Savarankiškas gydymas gali būti nesaugus jūsų sveikatai.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Parašykit komentarą
Laisvadienis.lt