83 metų senelio turtas virto pelenais, bet jo dėmesys liko kitur…

Žmonės

Ši istorija verta jūsų dėmesio!

Ši istorija nutiko Turkijoje. Čia sudegė namas, kur gyveno 83 metų senelis su šeima, vištomis ir kitais naminiais augintiniais. Siaubingas gaisras atėmė iš jo namą ir visą turtą. Bet seneliui pavyko išsaugoti vertingiausią savo turtą – savo katytę.

Per naujienas pranešė, kad Ali Meše, kuris gyvena nedideliame kaime Turkijos vakaruose, bandė įjungti dujinę viryklę savo name, bet kažkas įvyko ne taip, nugriaudėjo sprogimas ir gaisras sunaikino visą medinį jo namą.

Dėka kaimynų, kurie laiku pamatė liepsną, visus pavyko išgelbėti.

Bet labiausiai liudininkus sujaudino, kaip senis glaudė prie savęs išgyvenusią jo numylėtinę katę. Viena ranka remdamasis lazda, antra švelniai apkabino ją. Jie abu atrodo taip, lyg niekada gyvenime nebenorėtų paleisti vienas kito…

Laiku padaryta nuotrauka padėjo inicijuoti paramos suteikimo Ali Meše šeimai kampaniją.
Kokie sunkumai benutiktų su mumis gyvenime, mes turime atsiminti svarbiausias mūsų vertybes. Šis senelis prarado viską, bet jam žymiai svarbiau, kad jo šeima ir katė liko gyvi ir sveiki!

Informacija šiame straipsnyje pagrįsta nepatvirtintais šaltiniais iš interneto, neturi tikslo klaidinti skaitytojų ir yra išskirtinai pramoginio pobūdžio.

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt