9-erių vėžiu sergantis berniukas susipažino su savo mažąja sesute prieš pat mirštant. Jis pasakė tai, ko tėvai niekada nepamirš

Įdomybės

Nė vienas iš tėvų nenori matyti, kaip vaikai serga sunkiomis ligomis. Jie stengiasi padaryti viską, kad jie vėl taptų sveiki. Tačiau ne visiems pavyksta pasveikti. Šis berniukas taip pat nepajėgė išsivaduoti iš ligos gniaužtų… 

Bailey pradėjo blogai jaustis 2016-ųjų vasarą, ir tėvai nedelsdami nuvedė jį pas gydytoją. Iš pradžių gydytojai manė, kad jis tiesiog peršalo, todėl išsiuntė jį namo. Bet kai berniukas vis nepasveiko, gydytojas paskyrė antibiotikus, nes įtarė, kad plaučiuose yra uždegimas.

Bet Bailey sveikata tik blogėjo ir blogėjo. Jo tėvai Lee ir Rachel sulaukė žinios, kuri šeimą sukrėtė. Jų 8 metų sūnus sirgo Non-Hodgkino limfoma – vėžio forma, kuriai būdingas nekontroliuojamas limfinio audinio augimas. Jis buvo nedelsiant pradėtas gydyti, o po chemoterapijos ir radiacijos 2017 metų vasarį atrodė, kad vėžys buvo nugalėtas. Atrodė, kad Bailey išgyvens.

berniukas

„Gydytojai manė, kad nebėra jokių ženklų, jog vėžys vis dar egzistuoja“, – sakė berniuko tėtis.

Bailey greitai atsigavo ir netgi grįžo į mokyklą, nors jam teko reguliariai lankytis ligoninėje, kurioje jam nuolat buvo atliekami tyrimai. Deja, neilgai trukus vėžys atsinaujino ir Bailey vėl buvo paguldytas į ligoninę. Jam buvo pradėtas naujas gydymas ir jis turėjo 70 proc. tikimybę pasveikti. Tačiau procedūros buvo labai sunkios mažo berniuko kūnui

Liepos mėnesį jis buvo tokios geros formos, kad galėjo palikti ligoninę ir praleisti vasarą namuose. Vėžys nepasidavė ir rugpjūčio pabaigoje Bailey vėl buvo ligoninėje. Ir šį kartą jam buvo blogiau nei bet kada anksčiau. Vėžys buvo pasiekęs 4 stadiją ir išplito į kepenis, plaučius ir skrandį. Gydytojai teigė, kad jam liko gyventi savaitės. Gal dienos…

Tačiau Bailey turėjo tikslą, kurį norėjo įgyvendinti. Berniukas norėjo išgyventi iki mažosios sesutės gimimo – lapkričio pabaigos. Beilis labai stipriai kovojo. 3 mėnesiai buvo sunkūs ir ilgi. Tačiau nors jo būklė vis blogėjo, šeima stengėsi, kad jo paskutinės dienos būtų gražios ir malonios.

Bailey vartojo stiprius nuskausminamuosius vaistus. Jis norėjo, kad jo mažoji sesuo būtų pavadinta Millie, tėvai ją taip ir pavadino. Po 3 ilgų sunkios kovos mėnesių berniukas pagaliau gavo progą palaikyti savo mažąją sesutę rankose. Jis net išmoko pakeisti jai sauskelnes ir jai dainuodavo. Bet tik gimus Millie, Bailey sveikata dar labiau pablogėjo.

berniukas

Remiantis gydytojų prognozėmis, jis neturėjo išgyventi iki mažosios sesers gimimo. Bet kai tik ją sutiko, jo gyvybė pradėjo gesti. Gruodžio 22 dieną, penktadienį, Bailey buvo paguldytas į ligoninę, jo sveikata blogėjo kiekvieną valandą. Kalėdų išvakarėse, 4 valandą ryto, šeima suprato, kad pabaiga jau arti.

„Kai tik pasakėme, kad jau „pabaiga“, jis paskutinį kartą įkvėpė ir ašara nuriedėjo jo skruostu. Tai buvo labai jautru“, – sakė berniuko tėvai. Prieš pat jį paguldant į ligoninę, Bailey pasakė savo tėvai kai ką labai jaudinančio apie savo naujagimę seserį.

„Aš noriu pasilikti, bet man laikas išvykti ir tapti jos angelu sargu“, – sakė berniukas.

Netekti artimo giminaičio yra vienas baisiausių dalykų, kurie gali nutikti. Tačiau niekada neturime pamiršti, kad jie visada yra su mumis mūsų širdyje. Pasidalinkite šia jaudinančia istorija su savo draugais.

Šaltinis: zinoti.lt

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt