90% TIKSLUS PATARIMAI KAIP LAIMETI BET KURIĄ LOTERIJĄ IR PRIZĄ.

90% TIKSLUS PATARIMAI KAIP LAIMETI BET KURIĄ LOTERIJĄ IR PRIZĄ. Įdomybės

Jei loterijos biliete reikia kirsti tris numerius, vadovaukitės gimimo data, mėnuo ir metai. Tai yra laimingiausi jūsų skaičiai.

  • Tarkime, kad gimėte 1966 m. Balandžio 10 d. (1966 10 10). Taigi, pirmasis yra laimingesnis už jūsų skaičių – 10, antrasis – 4 ir trečiasis – 22 (1 + 9 + 6 + 6 = 22).

Jei norite kirsti šešis skaitmenis, apsvarstykite, kurie iš jų atitinka jūsų inicialus . Žiūrėkite tai lentelėje. Jei reikia pasirinkti septynis skaitmenis, pridėkite gautas reikšmes.

LOTERIJOS BILIETŲ PIRKIMO DIENA

Mėnesio ir savaitės dieną, kurioje perkate loterijos bilietą, yra labai svarbus . Jei norite laimėti, geriausia nusipirkti loterijos bilietą tą dieną, kuri atitinka jūsų gimtadienį.

Jei kalbame apie savaitės dienas, tada laimingos dienos prieš pietus yra pirmadienis ir antradienis , šeštadienis ir sekmadienis – nuo pietų iki vakaro .

DRABUŽIŲ SPALVA

Pirkdami bilietą, turėtumėte būti specialiai apsirengęs . Apranga neturėtų būti raudona ir geltona. Geriau dėvėti visus juodus ar tamsus, netgi apatinius turi būti tamsūs.

Juostos, narvai, žirniai, spalvinga raštai gąsdina sėkmę. Jūs neturėtumėte dėvėti nieko naujo.

Iš papuošalų galite sau leisti sidabro grandinę ar pakabuką. Auksas neturėtų būti jokiu būdu. Netinkamas kaištis į apykaklės vidų.

DIETA PRITRAUKIA SĖKMĘ

NENAUDOKITE SĖKMĖS

Po trijų laimėjimų turite sustoti, pailsėti. „Luck“ nepalaiko tų, kurie ją naudoja, ypač pelno labui. Gali būti įžeistas …

Svarbiausia yra tai, kad jūs turite tikėti, kad viskas bus jums tinkama . Ir mūsų patarimai padės surasti tinkamą nuotaiką ir tikrai padės jums laimėti uodegos!

Reklama