A. Lukašenka apkaltino Lietuvą teroro išpuolių organizavimu prieš Baltarusija

Naujienos

Kovo 15-ąją Aliaksandras Lukašenka dalyvavo susitikime su KGB ir kitų saugumo institucijų vadais. Nepripažintas Baltarusijos prezidentas pateikė eilinę propagandinę „sensaciją“ – JAV ir Lietuva, anot jo, ruošė „miegančių teroristų padalinius“ Baltarusijos teritorijoje.

Baltarusijos diktatorius pareiškė, kad prieš jo šalį yra vykdomas hibridinis karas, kuris šiuo metu pasireiškia „bandymais išjudinti vidinį stabilumą“ ir ekonominėmis priemonėmis.

„Ir galutinis tokio hibridinio karo taškas, aišku, karinė agresija. Kol kas mes to nepasiekėme“, – pareiškė jis.

Pasitarimo metu jis taip pat pareiškė, kad 2021 m. šalies saugumo tarnybos „užkardė 11 bandymų įvykdyti teroro išpuolius, kurie buvo finansuojami iš Lenkijos, Lietuvos, Ukrainos, JAV ir Vokietijos teritorijų“.

„<…> buvo užkardyta taip vadinamų miegančių padalinių, iš projekto „Darbo rankos“, kurį prižiūrėjo JAV ir Lietuvos spec. tarnybos. Šio eksperimentinio dalinio dalyviai planavo diversijas su žmonių žūtimis Oršos ir Minsko geležinkelių mazguose, „Grodno Azot“, „Gomselmaš“, „Naftan“ BMZ gamyklose“, – susitikimo metu pareiškė A. Lukašenka.

Jis taip pat pasiskundė, kad Vakarų sankcijų politiką „koordinuoja informatoriai“ šalies viduje, kurie renka neviešinamus duomenis apie Baltarusijos taikomus mechanizmus, kurie padėtų išvengti ekonominių ribojimų.

Šaltinis: tv3.lt

 

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!