A. Maldeikienė pareiškė, kad R. Karbauskio brolis ir žmona homoseksualūs

Naujienos

Po prieštaringai vertinamo leidinio straipsniu, kuriame Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis žėrė kritiką Partnerystės įstatymui, Europos Parlamento narė Aušra Maldeikienė nesusilaikė nepakomentavusi. Ji pareiškė, kad R. Karbauskio brolis ir žmona homoseksualūs.

Straipsnyje R. Karbauskis kritikavo valdžios bandymus „prastumti“ Partnerystės įstatymą.

„Tas nuolatinis Partnerystės įstatymo stūmimas jau ima atrodyti kaip pasityčiojimas iš valstybės, politikos ir visos visuomenės“, – teigė R. Karbauskis.

Emocingus pareiškimus mėgstančią A. Maldeikienę šis straipsnis taip įsiutino, kad ji nusprendė viešai pakomentuoti LVŽS lyderio šeimą.

„Oooo… Žmogus, kurio homoseksualus brolis režisuoja Maskvoje (neteko girdėti, kad būtų pasmerkęs karą Ukrainoje), o žmona (ta, kuri Ispanijoje), kaip teigia Vainauskas („Lietuvos ryto“ vyr. redaktorius Gedvydas Vainauskas – Alfa.lt past.) savo atsiminimuose, irgi homoseksuali, supyko… Vargšiukas“, – feisbuko komentare rašė A. Maldeikienė.

Beje, dar vasario pabaigoje, tuoj po Rusijos agresijos prieš Ukrainą, R. Karbauskio brolis Mindaugas Karbauskis, tuo metu vadovavęs Maskvos Vladimiro Majakovskio teatrui, feisbuke pareiškė atsistatydinantis iš šių pareigų.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!