A. Širinskienė: liberalai mulkina visuomenę

Naujienos

Seime pasirodžius trijų liberalų – Juozo Baublio, Jono Varkalio ir Ričardo Juškos iniciatyvai įrašyti, kad sudarius civilinę sąjungą nėra sukuriami šeimos teisiniai santykiai, Seime užvirė diskusija ar tokiais būdais nemėginama atverti kelio vienalyčių porų santuokoms.

Anot Seimo narės Agnės Širinskienės, tokiu būdu liberalai tik mulkina visuomenę. „Seimo narių ir visuomenės mulkinimas prasideda. Liberalai, uoliai vaidinę konservatyvius, registruotomis pataisomis bando Seimui įrodyti, kad homoseksualų partnerystė pagal civilinės sąjungos įstatymą, neva, nėra šeima.

Nors net Žalimas aiškiai pasakė, kad pagal tai, kaip projektas sukonstruotas, jis rodo šeimos santykio turinį. Kam tai daro? Kad turėtų pasiteisinimą prieš rinkėjus, kodėl parėmė homoseksualų partnerystę (bus juk įtrauktas sakinys apie neva ne šeimą) ir kartu pamulkintų kitus, mažiau įsigilinusius Seimo narius ir tokiu būdu surinktų trūkstamus balsus priėmimui.

NET ŽALIMAS AIŠKIAI PASAKĖ, KAD PAGAL TAI, KAIP PROJEKTAS SUKONSTRUOTAS, JIS RODO ŠEIMOS SANTYKIO TURINĮ.

Kai jau šiandien akivaizdu, kuo tai baigsis konstituciniame teisme: teismas įvertins santykio turinį, „ne šeima“ įrašą pripažins prieštaraujančiu tam turiniui. Kas dar įdomiau: dar ryte tas apgaulingas pasiūlymas pleveno konservatorių krikdemų rankose.

Tai panašu, kad ir jie svetimomis rankomis bando dabar rasti priežastį subalsuoti „už“ homoseksualų partnerystę, nes garantuoju, kad šitai teisinei nesąmonei pritars ir Sejonienė, ir Raškevičius, kurie puikiai supranta, kuo jai baigsis Konstituciniame Teisme. Tad apgaulingas pasiūlymas – jiems tik plano dalis gauti trūkstamus balsus priėmimui. Kaip buvo plano dalis bet kokia kaina apgaudinėti Seimą, kad tik pavyktų svarstymas“, – pastebėjo parlamentarė.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
Reklama
error: Alert: Content is protected !!