Adekvatus tėvas vos viena fraze pastatė į vietą bjaurių mamyčių gaują (3)

Žmonės

Ši istorija įvyko paprastoje mokykloje, kur susirinko turtingų ir nelabi turtingų šeimų vaikučiai.

Konfliktas dėl mokyklinių suolų tapo pamoka žmonėms, laikantiems save geresniais už kitus.

Vieno susirinkimo metu kelios iniciatyvios mamytės nutarė susimesti pinigų ir nupirkti naujus mokyklinius suolus vaikams. Kelios šeimos iškart atsisakė, juk senieji suolai buvo visiškai tinkami, o ir atliekamų pinigų niekas neturi. Galiausiai rezultatas buvo toks – mažuma – septynios šeimos, kurios neturėjo pinigų naujiems baldams.

Bet turtingų tėvelių grupė laikėsi savo. Tada vienas iš tėvų pasiūlė surinkti iš pasiturinčių šeimų šiek tiek daugiau pinigų, kad visi vaikai gautų naujus suolus.

Tuo labiau, kad daugelio tėvai galėjo tai sau leisti. Bet tos pačios mamytės, kurios ir užvirė košę, atsisakė ir pareiškė, kad jei kažkas neturi pinigų, vadinasi jų vaikai sėdės senuose suoluose. Vyras tik gūžtelėjo pečiais ir nebesiginčijo. Bet pinigų jis taip ir nedavė.

Jau po kelių dienų buvo atvežti nauji, gražūs suolai, bet tik tiems vaikams, kurių tėvai davė pinigų. O aštuoni vaikai iš mažiau uždirbančių šeimų, sėdėjo senuosiuose suoluose. Negana to, senuosius suolus patraukė į vieną kampą ir gavosi „getas“ iš „vargstančių“ mokinių.

Tačiau turtuolių džiaugsmai truko neilgai.

Jau sekančią dieną buvo atvežti aštuoni suolai, nauji, daug geresni už „Išrinktųjų“ suolus.

Plius vaikiškos kėdės, maždaug tokios:

Pasirodo vyras, kuris užstojo „vargšus“ vaikus, buvo sėkmingas verslininkas. Tiesiog jis nesigyrė savo dideliais nuopelnais, tai nieks ir nežinojo apie jo galimybes. Adekvatus tėvas nusprendė pamokyti tuos, kurie jaučiasi vertesni vien dėl to, kad jų pajamos didesnės.

Kaip gi tūžo iniciatyviosios mamytės, kurios vos prieš kelias dienas nenorėjo nieko girdėti apie lygybę klasėje. Užtai dabar jos apreiškė, kad tai įžeidimas jų vaikams, ir yra tikra diskriminacija.

O tėtis, visa tai suorganizavęs, pavadino savo poelgį socialiniu eksperimentu. „Ir iš viso, jūs juk pačios norėjote, kad viena dalis turėtų geresnius suolus, o kita – blogesnius, taip ir išėjo“!

Patiko straipsnis? Leisk mums apie tai sužinoti. Nepamiršk pasidalinti Facebook!
Laisvadienis.lt