Akcijos, raginančios nepirkti „Viči“ produkcijos, vis dar tęsiasi, tačiau jų rezultatai lieka paslaptyje

Naujienos

Rusijos pradėtą karą Ukrainoje smerkiantys lietuviai iki šiol parduotuvėse prie „Viči“ produkcijos gaminių klijuoja lipdukus, raginančius nepirkti šių prekių. Nors panašios akcijos vyksta jau daugiau nei mėnesį, jų rezultatai nėra aiškūs – prekybos tinklai neatskleidžia, ar „Viči“ produkcijos perkamumas sumažėjo.

„Tokių atvejų, kai parduotuvėse klientai klijuoja lipdukus ant prekių ir lentynų, nors ir nedaug, yra. Pirkėjai patys savo pasirinkimu nusprendžia, kurias prekes ir kokius gamintojus palaiko.

Balandžio ir gegužės mėn. vyko intensyvi šventinė prekyba, kuri turėjo didelės įtakos prekybos rezultatams, tad negalėtume pasakyti, koks buvo lipdukų iniciatyvos poveikis pardavimų rezultatams“, – Alfa.lt sakė „Rimi“ prekybos tinklo komunikacijos atstovė Gabrielė Šerėnienė.

Kiekvienas pilietis turi teisę protestuoti ir rinktis, jeigu tai nepažeidžia kitų moralės principų.

Socialiniuose tinkluose iki šiol plinta raginimai nepirkti „Viči“ gaminių. Tokios protesto akcijos vyksta dėl to, kad „Vičiūnų grupė“ iš Rusijos rinkos planuoja pasitraukti tik po kelių mėnesių. Parduotuvių tinklo „Iki“ komunikacijos atstovė tikino, kad komentuoti atskirų tiekėjų gaminių pardavimų negali, todėl nėra aišku, ar minėtos akcijos paveikė „Viči“ gaminių pardavimus.

„Dėl pardavimų reikėtų kreiptis į pačias įmones, jos seka visus savo rezultatus. Mes atskirų tiekėjų rezultatų nekomentuojame. Kiekvienas pilietis turi teisę protestuoti ir rinktis, jeigu tai nepažeidžia kitų moralės principų.

Pokalbiai su tiekėjais vyksta nuolatos. Dirbame Lietuvoje ir Lietuvos pirkėjams, tikimės Lietuvos verslo sąmoningumo ir teisingų sprendimų“, – teigė Vaida Budrienė.

„Lidl Lietuvos“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė taip pat atsisakė komentuoti „Viči“ gaminių pardavimų rezultatus.

„Vičiūnų grupė“ Lietuvoje gamina dalį mūsų privačių prekės ženklų produktų, jų pačių prekės ženklų produkcija prekiaujame tik specialių akcijų metu. Kadangi tokių pasiūlymų neturime daug, todėl ir vykdomų akcijų pakomentuoti negalėtume“, – sakė L. Skersytė.

Rusijai užpuolus Ukrainą, „Vičiūnų grupė“ iš visuomenės sulaukė raginimų kuo skubiau pasitraukti iš agresorės rinkos. Apie savo sprendimą visiškai išeiti iš Rusijos rinkos „Vičiūnai Group“ paskelbė tik kovo 7 d. bei tikino, kad tai užtruks bent tris mėnesius.

Šaltinis: alfa.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!