Aktyvistas įsibrovė į V. Putino dukters vilą Prancūzijoje – pakeitė spynas ir priims pabėgėlius iš Ukrainos

Naujienos

Prancūzijos Biarico mieste vietos aktyvistas Pierre’as Afneris įsiveržė į Vladimiro Putino dukters vilą, pakeitė spynas ir pareiškė, kad pastatas priims V. Putino režimo aukas, ypač Ukrainos pabėgėlius, pranešė laikraštis „The Insider“.

Prancūzijoje aktyvistas įsibrovė į Putino dukros vilą:

Putino dukrai Katerinai Tichonovai priklausančioje viloje yra aštuonios lovos ir trys vonios kambariai.

Leidinys publikuoja vaizdo įrašą, kuriame matomas aktyvistas su Ukrainos vėliava vilos viduje.

Žurnalo „BVP. Plėtros strategija“ teigimu, konfiskuotoje viloje buvo rasti dokumentai apie „Putino piniginę“ Genadijų Tymčenką ir K. Tichonovos vyrą Kirilą Šamalovą, rašo laikraštis.

Be kita ko, buvo rasta K. Šamalovo paso kopija, taip pat sąskaita už elektrą prancūzų kalba. Tokių dokumentų gali prireikti atidarant banko sąskaitą Prancūzijoje, perkant vilą ir pan.

Taip pat viloje buvo rastas 2009 m. įgaliojimas, išduotas „Suomijos piliečio G. Tymčenko“ prancūzės Françoise Duchassal vardu, kuri buvo atsakinga už vilos atnaujinimą.

Remiantis „The Insider“ peržiūrėtu Prancūzijos nekilnojamojo turto registru, vila nuo 2007 m. priklausė G. Tymčenkai, o 2012 m. buvo perduota K. Šamalovui.

1996 m. politikas Aleksandro Beliajevo paskelbė informaciją, kad V. Putinas investuoja į nekilnojamąjį turtą Atlanto vandenyno pakrantėje.

Tai buvo Marinos Salier atskleista schema apie iš Sankt Peterburgo pavogtus ir per austrų sąskaitas paimtus pinigus.

Rusijos prezidentas neigė kaltinimus ir, anot tuometinės spaudos, teigė net nežinantis, kur yra Atlanto vandenyno pakrantė.

Villa Shamalova nėra vieninteliai Putino rūmai Biarice. „Radio Europe 1“, remdamasis Prancūzijos žvalgybos duomenimis, pranešė, kad 1996 m. jis nusipirko buvusią Stravinskio vilą.

„Biarritz“ yra trečioji vila, susijusi su V. Putinu, – jo buvusios žmonos namais, kurie dabar priklauso jos naujajam vyrui Artūrui Nendriui.

Po karo aktyvistai vilos sienas išdažė Ukrainos vėliavos spalvomis.

Organizatorių nuotr.

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!