Algis Ramanauskas neigia jam mestus kaltinimus: „Prorussofašistinė šunauja vėl kelia galvas“

Naujienos

Vasario 14 d. europarlamentaras Stasys Jakeliūnas paskelbė, kad policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl radijo ir televizijos laidų vedėjo Algio Ramanausko pareiškimų, įtariant neapykantos kurstymą. Pats laidų vedėjas teigia, kad S. Jakeliūno pareiškimas rodo penktosios kolonos suaktyvėjimą.

„Kai prokremlinė beždžionė nesupranta ir iš principo negali suprasti, kad didžioji dauguma tų, kurių teigimu „prie ruso buvo geriau“, iš tikrųjų yra gyvuliai ir kad gerai, kad jie dvesia.

Penktoji kolona –– visi šitie jakeliūnai, fūrmos, tomkai –– suaktyvėja kai Rusijai fronte ima sektis. Gerai pamenu, kaip 5 kolona buvo itin suaktyvėjusi nuo 2022 vasario 24 iki maždaug kovo vidurio, kai visi šitie jakeliūnai ir švenčionienės galų gale pamatė kad RF Kyjivo per 3 dienas vis dėlto nepaėmė, tada jie pritilo.

Šiandien, karui pasisukus ne Ukrainos naudai, prorussofašistinė šunauja vėl kelia galvas, vėl imasi vykdyti savo zadanijas. Šitie jakeliūnai ir tomkai, fūrmos ir juraičiai turi daug vilčių, jie DIRBA“, – „Facebook“ rašo A. Ramanauskas.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl radijo ir televizijos laidų vedėjo Algio Ramanausko pareiškimų, įtariant neapykantos kurstymą, „Facebook“ skelbia europarlamentaras Stasys Jakeliūnas.

S. Jakeliūnas paviešino iš policijos gautą dokumentą, kuriame nurodoma, kad teisėsauga A. Ramanausko atžvilgiu pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 170 straipsnio 2 dalį.

Straipsnis numato, kad tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, odos spalvos, tautybės, kalbos, kilmės, etninės kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Europarlamentaras skelbia, jog teisėsauga ikiteisminį tyrimą A. Ramanausko atžvilgiu pradėjo dėl tam tikrų jo sausio 18 d. viešai paskelbtų teiginių apie „rusifikuotus gyvulius“.

„Štai A. Ramanausko teiginiai (viešai transliuoti š. m. sausio 18 d. ir toliau platinami internete), dėl kurių pradėtas tyrimas:

„Didžioji daugumą tų, kurių teigimu „prie ruso buvo geriau“, yra gyvuliai…“,

„Mano skaičiavimais, Lietuvoje yra nuo ketvirtadalio iki trečdalio žmonių, kuriuos būtų gerai ištremti – tai yra visa ta rusifikuota gyvulių, sovietinė masė“,

„Mes turime daug šitų galvijų, jie dvesia po truputį, tai yra gerai“, „Išaugę prastos genetinės kokybės asmenys galvijų šeimose, nieko nuostabaus, kad jie irgi tampa galvijais“, – „Facebook“ rašo S. Jakeliūnas.

Minėtus teiginius A. Ramanauskas išsakė 2024 m. sausio 18 d. dalyvaudamas naujienų portalo tv3.lt aktualijų laidoje „Dienos pjūvis“.

Šaltinis: tv3.lt

Patiko? Pasidalinkit! Ačiū. 🙏
Laisvadienis.lt
error: Alert: Content is protected !!